Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2012, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Kablosuz Modem

Kablosuz Modem Nasıl Kurulur Bilgisi Olan Varmı Daha önce hiç kurmadım yardım edecek varmııııııııııııııııııııııııııııııııı
Mesaj10.02.2012, 23:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modemin Cdsi olması lazım ordan tüm yardımı alabilirsin ama eğer cd si yoksa buraya modemin modelini yaz sana programı bulmayı çalışayım..
Mesaj11.02.2012, 00:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-safe yazmış:
Modemin Cdsi olması lazım ordan tüm yardımı alabilirsin ama eğer cd si yoksa buraya modemin modelini yaz sana programı bulmayı çalışayım..

Var Cd Onu Kurdumda Olmadı
Mesaj11.02.2012, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kablosuz modemin kuruluş amacı kablosuz bir bağlantı elde etmek için sanırım, eğer kurulum işlemlerini yaptıysanız modemlerin ip adresleri olur oradan wireless özelliğinin açık olup olmadığına bakmanız gerekir açık değilse kullanamazsınız..

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj11.02.2012, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesim kur cd nı modem sifresini koy eyer pc leptop ve win7 ıse saatın yanında
baglantı ıcın bırr yer var oradan modem adını bul sıfrenı yaz nete baglanırsın eyer baglanmadıysa buyuk bır ıhtımal kabloları yanlıs baglamıssındır yada Bluetooth un acık degıldır
Kod:
sen yınede modemının ısıklarına bak sadece ethernet ısıgı yanmaması gerekıyor kablosuz baglanırsan

Mesaj11.02.2012, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgisayda Kabloszsuz internet Bağlantıları gözükmüyor neden acaba Rolling Eyes
Mesaj11.02.2012, 23:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

KArdeşim bende 1 ay oldu kuralı, Yanlış anlama ama sana basit bi şekilde anlatayım:

Öncelikle modem cd'sinde kabloları vs nasıl bağlanacağı anlatılıyodur sanırım.
Daha sonra eğer lan olarak bağlantı yapacaksan modem ve pc'yi birbirine bağlayan lan kablosunu kullanmalısın.
Yok ben modemim uzakta kablosuz bağlanmak istiyorum diyorsan'da wirelees kart(kablosuz internet kartı) almalısın. böylece uzaktan bağlanabilirsin.

TÜM BU ANLATTIKLARIMIN'DA KURULUMUN İÇİN YETERLİ OLACAĞINI SANMIYORUM. BUNUN İÇİN TAKILDIĞIN YERLERDE SÖYLE YARDIMCI OLAYIM
Mesaj11.02.2012, 23:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-felsefe yazmış:
KArdeşim bende 1 ay oldu kuralı, Yanlış anlama ama sana basit bi şekilde anlatayım:

Öncelikle modem cd'sinde kabloları vs nasıl bağlanacağı anlatılıyodur sanırım.
Daha sonra eğer lan olarak bağlantı yapacaksan modem ve pc'yi birbirine bağlayan lan kablosunu kullanmalısın.
Yok ben modemim uzakta kablosuz bağlanmak istiyorum diyorsan'da wirelees kart(kablosuz internet kartı) almalısın. böylece uzaktan bağlanabilirsin.

TÜM BU ANLATTIKLARIMIN'DA KURULUMUN İÇİN YETERLİ OLACAĞINI SANMIYORUM. BUNUN İÇİN TAKILDIĞIN YERLERDE SÖYLE YARDIMCI OLAYIM

"wirelees kart(kablosuz internet kartı)" Pahalı Bişeymi
Mesaj11.02.2012, 23:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fiyat Aralığı için buraya göz atabilirsin. > http://kisalink.tk/6el Ayrıca bir hatırlatma yapayım, Modeminin hangi standartları desteklediği önemli, Yani b.n.g bunlardan hangilerini destgekliyorsa ona göre wireless kart alman lazım eğer hepsini destekliyorsa wireless kart sorun teşkil etmez. Modeminin hangi standart'ı desteklediğini ögrenmek için ise kullanma kılavuzu, veya modemin markası, veya paketin üstünde felan bir yerde yazar muhakkak,

2. Bir hususta modemin kaç mbps desteklediğidir, Bu husus senin wireless kart'a fazla para ödememen için öenmlidir.
Yani modemin 54 mbps destekliyorsa sende 54 mbps destekli vwireless kart alırsın, Aslında günümüz modemleri artık gelişti 54 mbps kalmadı, senin kide tahminimce 100 mbps sınırındadır, bunun için 100 mbps'lik bir wirelles kablosuz internet kartı alabilirsin, direk 300 mbps wireless kart alsanda fark etmez ama fiyatı biraz 10-15 lira pahalı olabilir ...
Mesaj12.02.2012, 00:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-felsefe yazmış:
Fiyat Aralığı için buraya göz atabilirsin. > http://kisalink.tk/6el Ayrıca bir hatırlatma yapayım, Modeminin hangi standartları desteklediği önemli, Yani b.n.g bunlardan hangilerini destgekliyorsa ona göre wireless kart alman lazım eğer hepsini destekliyorsa wireless kart sorun teşkil etmez. Modeminin hangi standart'ı desteklediğini ögrenmek için ise kullanma kılavuzu, veya modemin markası, veya paketin üstünde felan bir yerde yazar muhakkak,

2. Bir hususta modemin kaç mbps desteklediğidir, Bu husus senin wireless kart'a fazla para ödememen için öenmlidir.
Yani modemin 54 mbps destekliyorsa sende 54 mbps destekli vwireless kart alırsın, Aslında günümüz modemleri artık gelişti 54 mbps kalmadı, senin kide tahminimce 100 mbps sınırındadır, bunun için 100 mbps'lik bir wirelles kablosuz internet kartı alabilirsin, direk 300 mbps wireless kart alsanda fark etmez ama fiyatı biraz 10-15 lira pahalı olabilir ...

Yardım Ların İçin Saol
Mesaj13.02.2012, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Internet firmanla gorus mesela ttnetse ttnetle bazı uyelikler kablolu ve kablosuz olarak ayrılıyodu sanırım Wink
Mesaj05.06.2012, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bnmki kablosuz başlat olan yerde (sag tarafı saatin oldugu yer Very Happy) yerel ag bağlantısı var onun yanında 1 tane daha var ona sağ tıklıyıp bağlan diyorum kablosuz balantılar çıkıyor kendimi seçip şifre yazıyom ama bnmki laptop

eger masaüstü ise cd de kur
Arrow başlata tıkla
Arrow bağlana tıkla Smile
Arrow kablosuz ag bağlantısı

sonra kndi modemini bul gir

Bilgi Tek Başına Bir Güçtür
Roster-ice-blog
Forum Blog
Mesaj14.06.2012, 05:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-safe yazmış:

Nerelerden Bulacağını Ben Size Söyleyeyim:
Wardom
Turkish Hack Team
Turkish Ajan
.......
Gibi Sitelerin ''Program İstek'' Bölümü Var. yada Yeni Konuda Sorarak Bulunmaya Çalışılır.