Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2012, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: site

com yada net uzantılı bi site açsam oranında yönetim paneli bu bedavaa sitem gibimi olur yada programlamı giriş yapılır Question
Mesaj13.02.2012, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

domain alırsın sana kullanıcı adı ve sifre sonra filezilla programı indirip kurarsın onla serverlere baglanırsın sonra tasarım falan dosya indirirsin onu ftp ye atarsın yani bedava sitemle alakası yoktur Smile
Mesaj13.02.2012, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: dfhgdf

o zamn o zor olurr : Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad büle paneli olan domain veren site yokmu
Mesaj13.02.2012, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

burası bedava bir servis ondan paneli var o işlemleri bir bilen kişyle yapsan o kadar zor degil önce bedava sitemde kendini geliştir sonra com net uzantılısı sitelere gec derim bence
Mesaj13.02.2012, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim bide ne kurucağına bağlı forum worldpress vb. yönetim panelleri kolaydır zaten onda kodla değil komutla işlem yapıyorsun...
Mesaj13.02.2012, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

MSN'mi ekleyin özelden yardımcı olayım size Wink

thetimefinish( at )hotmail.com

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj13.02.2012, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu: site

Kardeş Aslında Bu Bedava Sitemden .De Alınıyor Gir http://www.homepage-baukasten.de/ Üye Ol Siten TR GG Ya Buda Aynı Ama Sadece Dil Farklı Ve TR GG Yerine De.Tl Alınıyor Bir Müddet Ama Para Ödersen Siten De.Tl Yerine .De Oluyor Yani Hem Reklam Yok Hemde Gene Bedava Sitemden Giriş Yapıyorsun... Very Happy Buda Benden Size Bir Bilgi Kıyağı Olsun Beylerrrrr. Ben King'im Dağılınnn....
Mesaj13.02.2012, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site

madonecoder yazmış:
Kardeş Aslında Bu Bedava Sitemden .De Alınıyor Gir http://www.homepage-baukasten.de/ Üye Ol Siten TR GG Ya Buda Aynı Ama Sadece Dil Farklı Ve TR GG Yerine De.Tl Alınıyor Bir Müddet Ama Para Ödersen Siten De.Tl Yerine .De Oluyor Yani Hem Reklam Yok Hemde Gene Bedava Sitemden Giriş Yapıyorsun... Very Happy Buda Benden Size Bir Bilgi Kıyağı Olsun Beylerrrrr. Ben King'im Dağılınnn....

Smile Para verip sınırlar içinde kalacağına para versin kendi sınırlarını kendisi çizsin Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj13.02.2012, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Aynen Kardeşim.
Mesaj23.02.2012, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

görev çubuguna de.tl yaz premium paket al
ama almanca kullanması zordur
com info de net eu ve info domain alırsın
reklamlarda kapanmış olur
ama bence pahalı aylık 4.90€

Bilgi Tek Başına Bir Güçtür
Roster-ice-blog
Forum Blog
Mesaj23.02.2012, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

wordpress.com veya blogger.com ile bunun kolaylıkla yapabilirsin... Eğer ftp vs istemiyorsan
Mesaj17.03.2012, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Com ve Net açmak biraz zordur..ama sen kendin ben yapabilirim diyorsan yap..