Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2012, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Aynı bilgisayardan çıkış yapıp 2 farklı site ayarı yapamıyor

Merhabalar,

Siteniz ve hizmetiniz çok güzel ancak şöle bir sorunumuz var ;

Benim ve eşimin ayrı ayrı siteleri var. Benim ayarlarımı yaptığım pc den çıkış yapamıyorum. aynı pc den eşim kendi sitesi için bir tülü giriş yapamıyor. Acaba yanlış mı yapıyoruz...
Mesaj15.02.2012, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

çıkış yapamıyorsanız çerezleri silmenizi öneririm.. yada farklı bir tarayıcıdan kullanarakta bu sorunu halledebilirsiniz.

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj15.02.2012, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

şöyle yapablrsn =) mesela xsite.tr.gg'desin ama x2site.tr.gg'yede girmen gerekiyor yapman gereken

www.bedava-sitem.com 'den 1 sitene

www.bs.bedava-sitem.com '2.sitene baglanabilirsin oda olmadı ayrı tarayıcılarda aç xD
Mesaj16.02.2012, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çerezleri silmek için > Ayar düğmesine tıklayın > Secenekler > Gelişmiş özelliker > Tarama verilerini silin.
Mesaj16.02.2012, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlfbmlkodu61 yazmış:
Çerezleri silmek için > Ayar düğmesine tıklayın > Secenekler > Gelişmiş özelliker > Tarama verilerini silin.

Arkadasimiz detayli anlatmis basarilar
Mesaj17.02.2012, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorununuz kısaca şu, google chrome ve firefox'ta çerezleri silmeniz lazım, aksi takdirde çıkış yapamazsınız, bunun içinde advanced system care, ccleaner gibi programlar kullanabilirsiniz

İnternet explorer'da böyle sorun yok, Zaten BS Editörü en iyi internet explorer'da çalışıyor. İE Kullanmanızı tavsiye ederim
Mesaj19.02.2012, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çerezleri silerek çözdüm .

Herkese çok teşekkür ederim.

Doğru ve yararlı bilgiler oldu.

Tekrar teşekkürler

Mesaj19.02.2012, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ctrl+shilf+delete tuslarına basarak cerezler ve tarama verileri silinerek cözersiniz
Mesaj19.02.2012, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tvizleyinn yazmış:
ctrl+shilf+delete tuslarına basarak cerezler ve tarama verileri silinerek cözersiniz

hımm pratikmiş.. teşekkürler
Önceki mesajları göster: