Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.02.2012, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitene arama motoru :S

Beyler ben sitemdeki dizileri arama yeri yapmak istiyorum. Bakın aşağıdaki resimdeki gibi bir şey var bende...

Bu resimdeki gibi bir arama motoru siteme nasıl koyabilirim? Yalnız Google istemiyorum...
Mesaj18.02.2012, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google olmadan yapamazsın malesef
Mesaj18.02.2012, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler...
Mesaj18.02.2012, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitem arama motoru desteklemiyor. Ya googlede aratıcaksın yada google özel arama motorunun CSS olarak editliceksin sonrasında sayfaların görüntülenmesini istediğin sayfayı ayarlıcaksın.
Mesaj18.02.2012, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bır tane var denemedım ama calısması lazım

Kod:
</div>            <div class="left" id="arama_alan">              <div id="arama_arka">                <form action="" method="get" name="search" id="searchform">               <input type="text" name="s" id="s" class="left arama_input" value="Ne Aramıştınız ?" onBlur_fckprotectedatt="#" onFocus_fckprotectedatt="#" />                <div class="right" style="padding:3px; margin-right:5px; margin-top:2px;">                <input type="image" value="" src="http://www.seoservis.com/wp-content/themes/odunya/images/gri/ar.png" alt="EKLE" />             </div>  </form>                </div>                       </div>           <div id="menusag"></div>          </div>         </div>      </div>     

Mesaj18.02.2012, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-cim yazmış:
Bende bır tane var denemedım ama calısması lazım

Kod:
</div>            <div class="left" id="arama_alan">              <div id="arama_arka">                <form action="" method="get" name="search" id="searchform">               <input type="text" name="s" id="s" class="left arama_input" value="Ne Aramıştınız ?" onBlur_fckprotectedatt="#" onFocus_fckprotectedatt="#" />                <div class="right" style="padding:3px; margin-right:5px; margin-top:2px;">                <input type="image" value="" src="http://www.seoservis.com/wp-content/themes/odunya/images/gri/ar.png" alt="EKLE" />             </div>  </form>                </div>                       </div>           <div id="menusag"></div>          </div>         </div>      </div>     

Bu arama motoru başka siteden alınmış ve öalışmaz şuan
Mesaj18.02.2012, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bu html'de çalışmaz --> PHP'ye uyumlu...
Mesaj18.02.2012, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

sgnlife yazmış:
evet bu html'de çalışmaz --> PHP'ye uyumlu...

html ye göre ben çok güzel bir arama motoru yaptım fakat aranan kelimeleri göstermez örneğin arama veya ara diye bir sayfa yap butona da o sayfanın linkini eklediğin zaman o sayfaya yönlenir ve o sayfana da kategoriler fln eklersin baya çok içerik eklemen lazım ama örneği sitemde mevcut.

isteyene kodu verebilirim Wink
Mesaj21.02.2012, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman ben bise bilmiyorum Php Ile ilgili cok bilgim yok onlar iyi bilir ben ogrencem ama nezaman Cool
Mesaj21.02.2012, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

istersen google cse ile site içi arama motoru yapabilirim
Mesaj21.02.2012, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ice-blog
Arkadaşımız google üzerinden yapmak istemiyor biz bunun mümkün olmadığını söyledik zaten Wink
Mesaj21.02.2012, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
@ice-blog
Arkadaşımız google üzerinden yapmak istemiyor biz bunun mümkün olmadığını söyledik zaten Wink

okumadım ki sadece sitene arama motoru yazıyordu atladım hemen Smile
Önceki mesajları göster: