Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.02.2012, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Kapandı!

Sitemde
Website offline, contact webmaster
yazıyor sorun nedir?Geçici bir sorun mu kapandı mı yoksa kapattınız mı?
Mesaj18.02.2012, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesım ddos saldırısı yapmıslardır.banada bi kaç kere yaptılar siten gece acılır.
ben yetkılılere bıldırdım ama aynen şöyle bir cevap aldım ;

Malasef yapacak bişey yok.
Mesaj18.02.2012, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam ama bizim sitelerimize saldırınca bedava-sitem de çökmez mi domain değil sonuçta bu siteler bedava site yinede açılır umarım sitemin kapatılması için herhangi bir neden göremiyorum hackle ilgili olduğu için diye düşündüm ama bu zamana kadar kapanırdı hem örneklerde hackfriend diye(yanlış olabilir)bir site var o niye kapanmadı diye düşündüüm.Peki bu benim hitimi etkiler mi? şu an 300 lerde yeni olduğu halde
Mesaj18.02.2012, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sorunun bedava-sitemle alakası yoktur sadece 3-5 çoluk çocuk veya çekemeyen kişiler kafasına esen sitelere aşırı ziyaretçi gönderiyor ve buda sitenin geçici olarak kapanmasına neden oluyor korkulacak bişey yok 12 den sonra veya yarın siten açılır
Mesaj18.02.2012, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki alabileceğim bireysel bir önlem yok mu?Bedava sitemde ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Mesaj18.02.2012, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlihacktim yazmış:
peki alabileceğim bireysel bir önlem yok mu?Bedava sitemde ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

sıkıntı olmadıgı için önlem almana gerek yok siten dediğim gibi geçici süreliğine kapandı gece 12 den sonra veya yarın açılır
Mesaj18.02.2012, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

24 saat içinde açılır... İyi çalışmalar
Mesaj18.02.2012, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam onu anladım da bir daha olmaması için diyorum.Sitem savunmasız ve böyle saldırılar genellikle sürekli sürer.Eskiden osmanlı tim de teğmendim (başkasına aitti.)birisi bizi gözümüze kestirdi.Ne yaparsak yapalım saldırıdan kurtulamadık. bir kısmımız başka hacker gruplarına aktarıldı diğerlerimiz boşta.
Mesaj18.02.2012, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerekli aciklamalar yapilmistir.
baslik kilit. Selametle.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: