Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.02.2012, 23:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem 2 Gündür Alt Üst Oldu

Arkadaşlar, Şuan Benim Sitede herşey alt üst olmaya başladı belki büyük ihtimal sizde aynı problemi yaşıyorsunuz,

Öncelikle şu hata "Internal Error ID: 77ed04dc!" Zaten başlı başına bir bela,

Siteye yeni bir sayfa eklediğimde, O sayfaya tarayıcı'da sola kayıyor, diğer sayfalarda bu problem yok, ayrıca yeni sayfada hiçbir şekilde kod'da kullanımıyorum sadece düz bir şekilde hiçbirşeyi ellemeden yazı yazıyorum. Ama böyle bir problem var

Diğer problem ise, Almanya'dan çok büyük oranla ping yağıyor, Sitemin istatistik'lerine baktığımda hepsi almanya'dan gelen ziyaretçi, ayrıca online rekoru kırar oldum Smile

Ha bide şunun farkına vardım, Sitem Chrome'da sorunsuz çalışıo, İE'de uyumlu çalışmıyor, hiçbir değişiklik yapmadım, kod felan'da eklemedim, birden bire böyle bir uyumsuzluk oldu.

Ne olduysa şu 2 gündür oldu :S

Sayğılar
Mesaj19.02.2012, 00:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Internal Error ID: 77ed04dc!" Hatası Çözümü İçin
Bu Kodu Bul Sil Arrow

Kod:
<meta name="google-site-verification" content="L4th_7mWIi0EkxPsUFqwa-CoxwnwB2_aqiLJxL9OFcw" />

</style><meta name='yandex-verification' content='64ddd80d155e7fa3' />

<meta name="msvalidate.01" content="F7D51D7871B334FB4326D47AB113EF3F" />         //-->
      </style>

Mesaj19.02.2012, 01:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim o kodları silersem, Sitem 3 tane arama motorundanda silinir.
Mesaj19.02.2012, 01:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

O yazı Başka Türlü Gitmez Haberin Olsun
Mesaj19.02.2012, 01:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki teşekkür ederim, saol yinede bakalım bir çözüm yolu bulmaya çalışacam
Mesaj19.02.2012, 01:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-felsefe yazmış:
Kardeşim o kodları silersem, Sitem 3 tane arama motorundanda silinir.

Silinmez sen rahat ol.
Mesaj19.02.2012, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bir sorun bulamadım gayet rahat tasarımı başka yerden aldıysan hatırlatırım en iyi google chrome de daya iyi görüntülenir diyor.Ayrıca yeri değil ama link takası yapmak isterim siteme günlük 300 kişi giriyor.
Mesaj19.02.2012, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan sorun göremedim.
Mesaj19.02.2012, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim sorun şu bu sayfaya bir gözat " http://sanal-felsefe.tr.gg/Facebook-Hakkinda-Hersey.htm " Bu sayfayı örnek olarak verdim, böyle hata aldığım sayfa daha yüzlerce var. Sayfada tasarım sağa sola kayıyor, üstte reklam banner'ı sola kayıyor, altta coprighy yazıları büyüyor ve 1 kaçtane daha dağınıklı oluyor.

Şimdi birde bu sayfaya gözat > http://sanal-felsefe.tr.gg/Bedava-Site-Kur.htm Bu gayet normal çalışıyor.

Şimdi diyeceksiniz ki sorun tasarımında veya bir kod'dan kaynaklanıyor,

Buyrun bu resim herşeyi gayet iyi açıklıyor > http://a1202.hizliresim.com/u/m/2vfgj.jpg

Ayrıca işin garip tarafı internet explorer'da bu hatayı alıyorum, chrome firefox gibi tarayıcılarda tasarım dağılmıyor fakat sitenin üstünde error id: 62432409fdf hatası alıyorum
Mesaj19.02.2012, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Bence Sen Bu Bedava-Sitem'in Kaynağını Görüntüledin Ve Bir Kod Almaya Çalıştın Bence Öyle En İyisi Sen O Kodları Sil ve Yeniden Aç.(SADECE SAYFALARI)
Mesaj19.02.2012, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çünkü Bende Bir Kere O Yazı Yazma Yeri Varya Kaynak Felan Onu Almayı Denedim Banada Verdi Öyle Hata. Rolling Eyes
Mesaj19.02.2012, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site

madonefilm yazmış:
Bence Sen Bu Bedava-Sitem'in Kaynağını Görüntüledin Ve Bir Kod Almaya Çalıştın Bence Öyle En İyisi Sen O Kodları Sil ve Yeniden Aç.(SADECE SAYFALARI)

Ne demek istediğini anlayamadım, ama sanırsam, hata veren sayfalarda değişik kod kullanmışsın diyorsun,

Sorun kod'dan veya tasarımdan değil, Çünkü daha önce böyle birşey yoktu, Hatta sıfır bir tasarım yükledim, ama çözüm olmadı, Bu "error id" hatası ortaya çıkınca olanlar oldu
Mesaj19.02.2012, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam Kardeş
Önceki mesajları göster: