Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.02.2012, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Kitap yazmak

ben kitap yazmak istiyorum hayallerimde çok evde defterlere yazıyorum ama boşa bir kitap yazmak istiyorum nasıl yapacagım ne kadar tutar yani matbaa yayınevi falan kos koca bs de yazar vardır demi Smile yorumlarınızı bekliyorum
Mesaj18.02.2012, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu: kitap

Evet Ben Kitap Yazıyorum .
Mesaj18.02.2012, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitabı yayın evine vercenmi birde biliyorsan ne kadar ediyor
Mesaj18.02.2012, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben yazdım bitirdim bastırmayı bekliyoruö. İşimiz çok zor değerli kardeşim. Bu ülkede malesef böyle şeylere destek verilmiyor. Sponsor aramaya kalksan kimse umursamıyor, yayınevlerine versen aylarca cevap gelmiyor, başbakanlığa göndersen, yasa gereği yardım etmiyolar, kendin bastırmaya kalsan dudağın uçuklar. 1000 adet 2 milyar o kadar söyliyim sana. Ancak sonuna kadar pes etmeyeceksen başla işe ama; ben yapamam diyosan başka hayaller kur kardeşim ya da değerli büyüğüm. 17 yaşındayım ve gereksiz hayaller peşindemiyim diye düşünmüyo değilim...
Mesaj18.02.2012, 22:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
Ben yazdım bitirdim bastırmayı bekliyoruö. İşimiz çok zor değerli kardeşim. Bu ülkede malesef böyle şeylere destek verilmiyor. Sponsor aramaya kalksan kimse umursamıyor, yayınevlerine versen aylarca cevap gelmiyor, başbakanlığa göndersen, yasa gereği yardım etmiyolar, kendin bastırmaya kalsan dudağın uçuklar. 1000 adet 2 milyar o kadar söyliyim sana. Ancak sonuna kadar pes etmeyeceksen başla işe ama; ben yapamam diyosan başka hayaller kur kardeşim ya da değerli büyüğüm. 17 yaşındayım ve gereksiz hayaller peşindemiyim diye düşünmüyo değilim...

Haklisin kardes.Suan kitaplari yuzlerce satan yazarlar ilk kitaplarini boyle zorluklarla cikartmislar.Helede yas kucukse cok daha zor. Allah yardimciniz olsun..
Mesaj19.02.2012, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

para falan biriktirir yinede hayalimdeki kitabı yazacağım...
Mesaj19.02.2012, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ice-blog yazmış:
para falan biriktirir yinede hayalimdeki kitabı yazacağım...

Kesinlikle vazgecme,istemek basarmanin yarisidir,hedefini ne kadar buyuk tutarsan o kadar ilerlersin..Vesselam..
Mesaj19.02.2012, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk Smile
Mesaj19.02.2012, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

1000 Kitap Bastımak İstiyorsan 700 2000 Kitap BVastırmak İstiyorsan 1500 tl Olan yayın Evleri Tanıyorum...
Mesaj19.02.2012, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulda mı peki
Mesaj19.02.2012, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Bildiğim İzmirde Ama
Mesaj19.02.2012, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında ben bizim burdaki kitap evine üyeyim hepinize teşekkür ederim oraya gider sorarım tekrar teşekkürler
Mesaj19.02.2012, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/profile.php?of=cunobag hocama danış yardımcı olacaktır
Mesaj19.02.2012, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ok
Mesaj19.02.2012, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla kitap yazmak iyidir.herkes yazamaz tabi:)bende yazmk istiyorum.benımde epeyceee hayalim war.benımle irtibatta olabilrmisniz kitap yazacak arkadaşlar.Fikir alışverişinde oluruz .iyi calısmalar Smile
Önceki mesajları göster: