Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.02.2012, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Hakan-Blog | Değerlendiri misiniz ?

Merhaba;

Uzun zamandır blog tarzı bir çalışma yapmak istiyordum fakat uygun tasarım bulamıyordum sonunda içime sinen bir tasarım buldum ve başladım.

Bloğu çok hızlı güncelleyemiyeceğim çünkü kopyala yapıştır'ı asla kullanmak istemiyorum artık. Blog da "Web Sitenizi Zirveye Çıkartmanın Sırları / Oğuz KOÇ" kitabından içerikler bulacaksınız. Bunlar kesinlikle kopyala yağıştır değildir arkadaşlar. Ben de basılı kitabı var. Kendim okuyarak yazarak paylaşıyorum. Bu kitabı nette aratarak e-kitap versiyonunu bulabilirsiniz. Zaten ondan da kopyala, yapıştır diyerek içerik alamazsınız. Bu imkân yok. Okumadan kopyala yapıştır yapmanın zaten anlamı da yok. Ben basılı kitabımdan okuyarak, özetleyerek sizlerle paylaşıyorum. Umarım işinize yarayan paylaşımlar olur.

Sağ kısım henüz az içerik olduğundan alt kısmında büyük boşluk var hoş durmuyor şuan farkındayım. İçeirk ekledikçe o liste uzayacak ve boşluğu kapatacak.

Şimdi sizden tasaım ve içeriğe ayrı ayrı 0 - 10 arası not vermenizi rica ediyorum.

Daha fazla ilerlemeden fikirlerinize göre şekil vereceğim.

İlgilenen herkese teşekkürler, iyi çalışmalar.

Arrow http://hakan-blog.tr.gg/
Mesaj18.02.2012, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düzeltme; Link Kırık.

http://www.hakan-blog.tr.gg/
Mesaj18.02.2012, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bi blog sitesi tasarımı.içeriginizde iyi gözüküyor.Tasarımda ufak tefek kaymalar var.bazı yazılar büyük.onları ayarlayın.Sitenizi güncel tutun.10-7Smile başarılar
Mesaj18.02.2012, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

lider51 yazmış:
güzel bi blog sitesi tasarımı.içeriginizde iyi gözüküyor.Tasarımda ufak tefek kaymalar var.bazı yazılar büyük.onları ayarlayın.Sitenizi güncel tutun.10-7Smile başarılar

Bazı yazılar dediklerin başlıklarsa eğer onları kasti büyük yaptım. Göze batsın diye. Eğer başlıklardan bahsetmiyorsan hangi sayfadan veya nereden bahsettiğini yazabilir misin ? Ben başlıklar hariç hiçbir yeri büyük görmüyorum da.
Mesaj18.02.2012, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel.
Mesaj18.02.2012, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

HE NE OLDU :d
Mesaj19.02.2012, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

aboneni-burdankas yazmış:
HE NE OLDU :d

? Anlamadım dostum
Mesaj19.02.2012, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

lider51 yazmış:
Mesaj19.02.2012, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel
Mesaj20.02.2012, 06:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakan-blog yazmış:
lider51 yazmış:

Bazı yazılar dediklerin başlıklarsa eğer onları kasti büyük yaptım. Göze batsın diye. Eğer başlıklardan bahsetmiyorsan hangi sayfadan veya nereden bahsettiğini yazabilir misin ? Ben başlıklar hariç hiçbir yeri büyük görmüyorum da.

dostum mesela sağ tarafta eski yazılarım (arşiv) yazıyo alttaki gönderilerim ile birbirine girmiş.onlara ayarı ver:)kolay gelsin.
Mesaj20.02.2012, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

lider51 yazmış:
hakan-blog yazmış:
lider51 yazmış:

dostum mesela sağ tarafta eski yazılarım (arşiv) yazıyo alttaki gönderilerim ile birbirine girmiş.onlara ayarı ver:)kolay gelsin.

Hım. Herhalde tarayıcı kaynaklı bir problem.
Bende bir sorun görünmüyor;

Fotoğraf atabilme imkanınız var mı ?
Mesaj21.02.2012, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

.Güncel.
Mesaj22.02.2012, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

hknclk yazmış:
.Güncel.
Mesaj22.02.2012, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasariminiz Cok Sade Duruyo.. Tasarim beyaza bulunmis site parliyo goz aliyo ..
Mesaj22.02.2012, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-cim yazmış:
Tasariminiz Cok Sade Duruyo.. Tasarim beyaza bulunmis site parliyo goz aliyo ..

Bilmem. Yorumun için teşekkürler.
Ben çok renkli siteler sevmiyorum ondan olabilir. Ziyaretçinin gözünü yormaması lazım, aradığını bulması lazım onun için sadelikten yanayım ben..
Önceki mesajları göster: