Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2012, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitemde bir şunu öğrenemedim

başlık açıyorlar kimse cevap vermeyince konu güncel diyorlar bu ne anlama geliyor..
Mesaj20.02.2012, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bedava sitemde bir şunu öğrenemedim

ice-blog yazmış:
başlık açıyorlar kimse cevap vermeyince konu güncel diyorlar bu ne anlama geliyor..

"Ee hadi artik yazin birseyler" anlamina geliyor Smile
Mesaj20.02.2012, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bedava sitemde bir şunu öğrenemedim

imanfedaisi yazmış:
ice-blog yazmış:

"Ee hadi artik yazin birseyler" anlamina geliyor Smile

öğrendiğim iyi oldu konu güncel güncel güncel Very Happy[b]
Mesaj20.02.2012, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu olayı sürekli güncellenen, sürekli hareketli yani sürekli hararet içinde olan bir forumda yaşamanız olanaklı değil.
Bunu az kitleye hitap eden forumlarda yaşarsınız ki bunlardan biri olan Bedava-Sitem'i örnek gösterebiliriz.

Açılan konu, daha güncel konular sayesinde diğer konuların altlarına düşmeye başlar zamanla. Eğer konu hala etkisini sürdürüyorsa henüz bunun hakkında bilgisi olmayan kişiler içinde bir yarar sağlaması için "Konu Güncel" yazılıyor. Yani uzun süre bir cevap gelmemişse ama konu hala etkisini sürdürüyorsa kısa ve öz olan "Konu Güncel" kelimesi kullanılır.

Mesaj20.02.2012, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagerial yazmış:
Bu olayı sürekli güncellenen, sürekli hareketli yani sürekli hararet içinde olan bir forumda yaşamanız olanaklı değil.
Bunu az kitleye hitap eden forumlarda yaşarsınız ki bunlardan biri olan Bedava-Sitem'i örnek gösterebiliriz.

Açılan konu, daha güncel konular sayesinde diğer konuların altlarına düşmeye başlar zamanla. Eğer konu hala etkisini sürdürüyorsa henüz bunun hakkında bilgisi olmayan kişiler içinde bir yarar sağlaması için "Konu Güncel" yazılıyor. Yani uzun süre bir cevap gelmemişse ama konu hala etkisini sürdürüyorsa kısa ve öz olan "Konu Güncel" kelimesi kullanılır.

tşk anladım
Önceki mesajları göster: