Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.02.2012, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Herşey Sil Baştan! Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Sitemi 2008 yılında açmıştım çok meraklıydım daha sonra yıllarca siteye uğramadım. Son zamanlarda yine ilgilenmeye başladım ve şu anda içerik oluşlturuyorum. Tasarım sıkıntısı dışında şu an yolunda gitmeyen pek bir şey yok. Yine de önerilerinizi yazarsanız sevinirim arkadaşlar Smile Şimdiden hepinize teşekkür ederim başarılar Smile
Mesaj21.02.2012, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

.................................................................aldığın not.........5 lik sistem
Yaratıcı tasarım
Site düzeniniz..........................................80.....................4
Göze hitap etme......................................95......................5
İçerik yönü................................................75......................4
Ziyaretçi tutma.........................................75......................4
Kendine ait bilgiler...................................70.....................4

...................................................................sonuç olarak: BAŞARILI
Mesaj21.02.2012, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

.................................................................aldığın not.........5 lik sistem

Site düzeniniz..........................................60.....................3
Göze hitap etme......................................70......................4
İçerik yönü................................................50......................2
Ziyaretçi tutma.........................................45......................1
Kendine ait bilgiler..................................--........................-

...................................................................sonuç olarak:Kaldın Sad

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj21.02.2012, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

truvabilisim yazmış:
Yaratıcı tasarım
Site düzeniniz..........................................80.....................4
Göze hitap etme......................................95......................5
İçerik yönü................................................75......................4
Ziyaretçi tutma.........................................75......................4
Kendine ait bilgiler...................................70.....................4

...................................................................sonuç olarak: BAŞARILI

teşekkür ederim değerlendirmen için 4leri düzeltmeye çalışacağım önerileriniz ve yardımlarınızla : )
Mesaj21.02.2012, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:

Site düzeniniz..........................................60.....................3
İçerik yönü................................................50......................2
Ziyaretçi tutma.........................................45......................1
Kendine ait bilgiler..................................--........................-

...................................................................sonuç olarak:Kaldın Sad

hala daha çok yeni 1 ay falan düzenlemeye başladım içerik gün geçtikçe özgünleşecek vaktini ayırıp değerlendirdiğin için teşekkür ederim : )
Mesaj21.02.2012, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

crazytechnology yazmış:
baks-bani yazmış:

hala daha çok yeni 1 ay falan düzenlemeye başladım içerik gün geçtikçe özgünleşecek vaktini ayırıp değerlendirdiğin için teşekkür ederim : )

Önemli Değil Smile

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj21.02.2012, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha fazla değerlendirme geleceğine inanıyorum arkadaşlar Smile