Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.02.2012, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemi Değerlendirirmisiniz?

Bana Birkaç Taktik Verseniz Ve Sitemi Değerlendirseniz?

Arrow Neler Değişmeli Question
Arrow Neler Eklenmeli Question

Şimdiden Teşekkürler Smile
Mesaj26.02.2012, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş renkli güzel bir site hazırlamışsın.
Ama oyun tasarımına daha uygun bir tasarım yapabilirsin.Daha çok oyun sitesini andıran bir tasarım.
Bir de girişteki müziği kaldırmanı tavsiye ederim. bence rahatsızlık duyan çok ziyaretçi olur ...

Başarılar dilerim ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj26.02.2012, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında Şu Cuma Gününden Beri Yaklaşık 10 Tasarım Değiştirmişimdir Ve En Güzeli Bu Oldu..

O Müzik'de Zaten Birkaç Takipçimin Hoşuna Gitmedi .. Onuda Şimdi Kaldıracağım..

Öneri Ve Yorumların İçin Teşekkür Ederim..

Mesaj26.02.2012, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Berbat bir site hayatımda bu kadar kötü tasarım görmedim.... Bu siteleri silip atacaksın bir kenara... Bu nasıl iğrenç bir site arkadaşım desem heralde biraz üzülürsün.... Very Happy Very Happy Güzel güzel .. Tek kötü yanı en üstte ki dev boyutlarda ki reklam... Very Happy Başarılar... İyi çalışmalar.
Mesaj26.02.2012, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Berbat bir site hayatımda bu kadar kötü tasarım görmedim.... Bu siteleri silip atacaksın bir kenara... Bu nasıl iğrenç bir site

Bölümüne Kadar Öyle Bi Çıldırdımki Very Happy Very Happy Very Happy

Teşekkür Ederim.. Mr. Green

Bu Arada Dost Site Alımı Vardır Rolling Eyes

Mesaj26.02.2012, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Background daha sade bir şey yap tasarımı ön plana çıkarsın.Background çok renkli olduğundan herşeyi arkaplana atıyo.

Arrow Ana Sayfanda hiçbir içerik yok "konu dışına çıkmamak üzere" içerik koymalısın

Arrow Güzel bi header ayarla

Arrow Birde şu headerın yanındaki iyi oyunlar yazısını kaldır.Yerine reklam ya da onun gibi birşey koy.Headerda zaten yazı var birde oraya yazı yazma bari Smile

Önerilerim bu kadar kolay gelsin.Başarılar Smile
Mesaj26.02.2012, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerekenleri Yapacağım..

İyi Geceler Razz
Mesaj26.02.2012, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

webgezegeni adlı arkadaşım burda sitesi olanları çırak-kalfa-usta diye 3 e ayırırsak sen usta oldun diye kalfayı neden eziyosun anlam veremedim Smile senin siten çokmu güzel ? :O
Mesaj26.02.2012, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

internetbilge yazmış:
webgezegeni adlı arkadaşım burda sitesi olanları çırak-kalfa-usta diye 3 e ayırırsak sen usta oldun diye kalfayı neden eziyosun anlam veremedim Smile senin siten çokmu güzel ? :O

Bu laflar bana mı anlayamadım ben şimdi.... Very Happy
Mesaj27.02.2012, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın süper fakat ben hala çok karışıyım öyle oyun ekliyenlere. Neden kendi sitenizde oyun oynatmıyorsunuzda kalkıp iframe ekliyorsunuz :S
Mesaj27.02.2012, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum oyun sitesi yapmıssın oyun sitesinde webmaster bölümünün işi ne ?Yorumuma kızma ve kırılma.tasarım hoş.oyunlar bölümüde güzel.AMa webmaster bölümü olmamış.Sitene giren oyun için girsin.Tek konulu site olursa daha başarılı olursun :)iyi çalışmalar.
Mesaj27.02.2012, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum oyun sitesi yapmıssın oyun sitesinde webmaster bölümünün işi ne ?Yorumuma kızma ve kırılma.tasarım hoş.oyunlar bölümüde güzel.AMa webmaster bölümü olmamış.Sitene giren oyun için girsin.Tek konulu site olursa daha başarılı olursun :)iyi çalışmalar.
Mesaj28.02.2012, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

lider51 yazmış:

Sitem İçin Yapılan Yorumlara Asla Kızmam, Bu Sizin Görüşünüzdür..

Bazı Tanıdıklarım, Sitene Webmaster Bölümü Koyarsan Belki Birkaç Fayda Ediniriz Gibi Söylentiler Oldu.. Confused

[color=blue]Webmaster Bölümü Kaldırılmıştır Very Happy

>> Yeni Oyunlar Ekleniyor <<

Mesaj28.02.2012, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ;

Bir (REKLAM DEĞİLDİR) Kraloyun veya maxoyun'a bak derim .. Senin tasarımın çok güzel fakat siten için uygun değil .. Ben girdiğimde hiç ismine bakmadığım zaman bir blog sitesi zannettim . Ama bir oyun sitesi imiş . Baştan benim kafamda kaybetti Smile

Arrow Sana tek tavsiyem , bir site tasarlarken , kendin girdiğinde (site sahibi olarak değil , normal bir user) amacına uygun ve kolay bir site olduğuna bak.

Ama iyi şeyler başaracağına inanıyorum . İyi günler Smile
Mesaj28.02.2012, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi Verdiğiniz Sitelerin Tasarımları Güzel De ,

Benim Elinmden Gelen Bu Very Happy Tasarım Aslında Siteye Hoş Görünmemiş Olabilir Ama Elimden Bu Kadarı Geliyor Rolling Eyes