Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.02.2012, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Masaüstü resmi kaldırma

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=976808#976808

burdada açtım buraya yönlendirdi arkadaşlar sorum şu:

şimdi ben bilgisayara girince masaüstü arka planı şeçiyorum
başkası geliyor örneğin misafir bir çocuk arka plan resmini değiştiriyor
bunun için bir yöntem varmı sadece benim değiştirmemi sağlayacak program
falan ne olursa forumda download linki yasak galba o yüzden mesaj atarsanız
sevinirim..!!

Bilgi Tek Başına Bir Güçtür
Roster-ice-blog
Forum Blog
Mesaj01.03.2012, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Öyle Sadece Senin Elliyebileceğin Birşey Yok Sadece Ben Windows Classic Kullanıyorum Arka Plan Değiştiremiyorum Ama Sende Dene Bir Ama Arka Plan Sim Siyah Olacak Kendi İstediğini Koyamazsın yada Benim Pc Hatalı Ondan Yapamıyorum Ama Sen Genede Dene.
Mesaj09.04.2012, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap:

Bence güvenli moddan gir yardımcı olacaktır sana.
Mesaj12.04.2012, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güvenli modun bir faydası olacağını sanmıyorum fakat aşağıdakini deneyebilirsin kolaya kaçmayıp araştırıcı olsan google zaten direk sunuyor sana bu bilgileri.

1. Öncelikle Başlat/ Çalıştır komutlarını veriyoruz. Ve Çalıştır'a gpedit.msc komutunu yazıp TAMAM diyoruz...

2. Grup İlkesi penceresi açıldıktan sonra sırası ile Kullanıcı Yapılandırması / Yönetim Şablonları / Masaüstü / Active Desktop komutlarını tıklıyoruz. Daha sonra "Active Desktop Duvar Kağıdı" komutuna çift tıklıyoruz...

3. "Active Desktop Duvar Kağıdı" komutuna çift tıkladıktan sonra karşımıza çıkan pencerede resimde de görüldüğü gibi "ETKİN" bölümünü seçip Duvar Kağıdı adına bir isim veriyoruz...
UYGULA ve TAMAM 'a tıkladıktan sonra işlem bitiyor....

4. Artık Görüntü Özelliklerden Masaüstü sekmesine baktığımızda duvar kağıtlarının pasifleştiğini görürüz. Kolay gelsin...
Önceki mesajları göster: