Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2012, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu: İmha-Oyun/Oyun indirmede 1 numara ;)

Lütfen sitemizi değerlendiriniz.İndirmeniz için yeni yeni oyunlar eklenecektir.Sorusu olan Özel Mesaj ile benimle irtibata geçsin...

WWW.İMHA-OYUN.TR.GG
Mesaj28.01.2012, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım 10/2
içerik 10/3

GELİŞTİRMELİSİN...
Mesaj28.01.2012, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

pvpserverkralligi yazmış:
Tasarım 10/2
içerik 10/3

GELİŞTİRMELİSİN...
Aynen katiliyorum.Cok gelismen lazim...
Mesaj29.01.2012, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdilik CSS yapmayı öğreniyorum yani tasarım bile eklemedim siteme.Sadece başlık resmi vs. ekledim Gelişmiş Ayarlardan..Yorumlarınız için teşekkürler
Mesaj06.02.2012, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni CSS Yaptımm Smile)
Mesaj06.02.2012, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik zaten üyelere özeldi o arkadaşlarla ilgili sorunlardan dolayı.Şimdi herşey tamam tekrar değerlendirebilirsiniz Smile
Mesaj26.02.2012, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncell !! Yokmu başka Yorum ??
Mesaj26.02.2012, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum lamba efektini kaldır.İntroda kısa süreligine kapalıyız yazıyor ama sen yinede değerlendirme istemişsin.Sitenin herşeyini tamamla sonra yorum iste bence.neyse anasayfana girdim tasarıma diyecek yok yani Smile ama içerigini çok geliştirmen gerekiyor.başarılar dilerim iyi çalışmalar.
Mesaj04.03.2012, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

lider51 yazmış:
dostum lamba efektini kaldır.İntroda kısa süreligine kapalıyız yazıyor ama sen yinede değerlendirme istemişsin.Sitenin herşeyini tamamla sonra yorum iste bence.neyse anasayfana girdim tasarıma diyecek yok yani Smile ama içerigini çok geliştirmen gerekiyor.başarılar dilerim iyi çalışmalar.

Ya şimdilik sınavlardan dolayı siteyle ilglienemiyorum Sad Yorum için saol buarada tasarıma diyecek yok demişsin iyi anlamdamı kötü anlamdamı ? içeriğe gelince...Bir çok oyun indirme sitesi hep FullOyun veya Ahmetturan gibi sitelerden alıyor bende bir çok oyun vardı upload ediyordum ancak Formatda hepsi gitti Sad bende oyunlarımın alıntı olmasını istemedim.
Mesaj19.03.2012, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yarı Güncel Very Happy