Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2012, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum Felc

Arkadaslar ben anlamıyorum gercekten anlamıyorum ben ya...
lafa gelınce Bs halkı yardım sever onu yapar sunu yapar Kodlar Cızer Kod verır Kod alır Vıdeo Ceker Resımlı Anlatım yapar... Ama tabıııı ısıne gelınce adamlar bı konu actım dedımkı bana yardım ederler Yardım Severler (Lafta)
yarına kadar olayı cozerım(Kodlama) Isteyenlere tasarım Yapım Cızerım vb
Adamlardan tık yok konuları ozel olarak mesaj attım Yıne donen olmadı Hadııı o da tamam yardım etmeyın kodlamam sıze ozel ya o ıs hanı tamam sız kodlayım Adama 1bın mesaj yolladım adam Onlıne! Ama mesaj yok tabı ya benlemı ugrascak (tabı yardım sever arkadas) Ben bıse demıyorum ya adam akıllı yardım edıp ben bunlar bunları yaptım Adam Forum Imzasına Bs Destek felan yazmıs attıgım mesajların maddı hesabı yok Bs Halkı Nankor.

Sımdı Alta Vıdeolu Anlatımlar Var anlamadınmı Felan yazcaklar bılıyorum
Anlamadım abı anlamadım Icerık Bolumunu Yapamıyorum
Iste O unlu Konum Lınkı http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=978449#978449

Yorum Atın Sacın Savurun Sallayın Modun Konuyu Kılıtleyın Gercekler Bunlar Hadı Iyı Gunler... Wink
Mesaj06.03.2012, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Guncel Wink
Mesaj06.03.2012, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Guncel Wink
Mesaj06.03.2012, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konunun Yeri Burası Değil! Ayrıca B.s'de Eskisi Gibi Çok Kullanıcı Yok Forumu Gezen,İlla Yorum Yapılıcak Diğe Birşeyde Yok Ayrıca O Başlıkda Yazdığın Şeyler Yüzünden Web Siten Silinicektir Büyük Bir İhtimalle. Rolling Eyes
Mesaj07.03.2012, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Derken Forum Felc Demek Kotu bır klme deqıldır kelıme dagırcagınızı genısletınız Wink
Mesaj07.03.2012, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

adamın sana cevap vermemesi bizim değil, onun ve senin sorunun.

olmayacak bir yerin altına olmayacak bir topic açmışsın. bunu serbest köşede de açabilirdin.

ayrıca kimse senle ilgilenmiyor diye "güncel güncel güncel güncel " diye flood yapmaman lazım.

şurda tek bir ortak düşüncemiz var,

"evet forum öldü"

ve forumu(ve hatta) bedava-sitem i öldüren bedava sitem yetkilileridir.

önce sert davranışlarıyla sonra da sitelere koyduğu saçma sapan reklamlara karşılık "60 tl" isteyerek bitirdiler b-s yi. selin in gitmesi de kötü oldu tabi.

benim 3 yıllık, artık b-s de efsane olmuş sitemi bu forumda bi veledle kavga ettim diye sildiler. tamam suç bende laf dinlemeyecek birine laf anlatmaya çalıştım ama bu kadar sert olmamalıydı kurallar.

sadece ben değil diğer eskilerde burda olmadığına göre benle aynı fikirdeler.

gururum5.tr.gg, hackerfriend.tr.gg, mistanbul.tr.gg, piriketseverler.tr.gg

bunlar artık yok.
Mesaj07.03.2012, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

belkide birisi senin ip adresine bağlanıp seni yönlendiriyor olabilir.
Mesaj09.03.2012, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

dukenukemtr yazmış:
adamın sana cevap vermemesi bizim değil, onun ve senin sorunun.

olmayacak bir yerin altına olmayacak bir topic açmışsın. bunu serbest köşede de açabilirdin.

ayrıca kimse senle ilgilenmiyor diye "güncel güncel güncel güncel " diye flood yapmaman lazım.

şurda tek bir ortak düşüncemiz var,

"evet forum öldü"

ve forumu(ve hatta) bedava-sitem i öldüren bedava sitem yetkilileridir.

önce sert davranışlarıyla sonra da sitelere koyduğu saçma sapan reklamlara karşılık "60 tl" isteyerek bitirdiler b-s yi. selin in gitmesi de kötü oldu tabi.

benim 3 yıllık, artık b-s de efsane olmuş sitemi bu forumda bi veledle kavga ettim diye sildiler. tamam suç bende laf dinlemeyecek birine laf anlatmaya çalıştım ama bu kadar sert olmamalıydı kurallar.

sadece ben değil diğer eskilerde burda olmadığına göre benle aynı fikirdeler.

gururum5.tr.gg, hackerfriend.tr.gg, mistanbul.tr.gg, piriketseverler.tr.gg

bunlar artık yok.

Dediklerinizin birçoğuna katılıyorum. fakat benim bu aralar sitemde ve forumda olmayışım, evdeki net bahlantımın kesik olması, bazen net kafeden, bazende ablamın evine geldiğimde onlardan giriyorum nete. yoksa bir yardımsever olarak birçok kişiye elimden geldiğince yardımcı oluyordum.bu aralar bana yazılan yardım veya benzeri mesajlara cevap veremiyor, yada geç cevap veriyorsam bu sebebledir tüm dostlarımın bilgisine