Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2012, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitelerinizden birinde +18 içerik bulunmakta

Merhaba. vividyo.tr.gg sitesi adult içerik bulundurmakta. Bu şekilde siteleri yasak diye biliyorum. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum. Çünkü bu şekilde bir site ile aynı isme sahip "vividyo.com" genel video sitemin adını karalamakta. Yetkililer ilgilenirse sevinirim.
Mesaj09.03.2012, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

lan ne uyanık adamsın sırf ziyaretci cekmek için bide yeni site acıp şikayetci oluosun kendi sitenden Evil or Very Mad Exclamation
Mesaj09.03.2012, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Akıllı kardeşim. Ben senin kadar akılsızmıyım ki , bu şikayet konusunu açıp, benim sitemi kapamanızı isteyeyim. Öyle olsa iki siteyi birden idare edebilirim. Ki sitemin ziyaretçi sıkıntısıda yok çok şükür. Ayrıca biraz mantıklı düşünürsen vividyo.com varken vividyo.tr.gg ile uğraşmayacağımıda görmen gerek.
Mesaj10.03.2012, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazilimgrafik yazmış:
Akıllı kardeşim. Ben senin kadar akılsızmıyım ki , bu şikayet konusunu açıp, benim sitemi kapamanızı isteyeyim. Öyle olsa iki siteyi birden idare edebilirim. Ki sitemin ziyaretçi sıkıntısıda yok çok şükür. Ayrıca biraz mantıklı düşünürsen vividyo.com varken vividyo.tr.gg ile uğraşmayacağımıda görmen gerek.

olabilir.
Mesaj10.03.2012, 22:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlgilenebilecek bir moderatör yokmu.
Önceki mesajları göster: