Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.03.2012, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Site silinirse

Aklıma birşey takıldı şimdi ben kişisel site kurdum onun için gerekli bazı resimleri bu sitemden yükledim eğer bu sitem silinirse veya kendim silersem resimlerde silinirmi?

Bilgi Tek Başına Bir Güçtür
Roster-ice-blog
Forum Blog
Mesaj13.03.2012, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site silinirse

ice-blog yazmış:
Aklıma birşey takıldı şimdi ben kişisel site kurdum onun için gerekli bazı resimleri bu sitemden yükledim eğer bu sitem silinirse veya kendim silersem resimlerde silinirmi?

bilmiormda bnm sitem silindi bedavasitepaylasim ama resimleri duruyor mesela bir kişisel blog kurdum ve resimleri orda upload'lıydı ve şu anda resimler hala görünüyor eğer sen silersen ne olur bilmem =)
Mesaj13.03.2012, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site silinirse

resim-deneme yazmış:
ice-blog yazmış:

bilmiormda bnm sitem silindi bedavasitepaylasim ama resimleri duruyor mesela bir kişisel blog kurdum ve resimleri orda upload'lıydı ve şu anda resimler hala görünüyor eğer sen silersen ne olur bilmem =)

Hmm bedavasitepaylasim siten neden silindi

Roster-ice-blog
Forum Blog
Mesaj13.03.2012, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyla Alakası Yok ama IceBlog Kendımı bıldım bılelı BS desın ama Css Hale gecmedın neden Cool
Mesaj13.03.2012, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikliderleri yazmış:
Konuyla Alakası Yok ama IceBlog Kendımı bıldım bılelı BS desın ama Css Hale gecmedın neden Cool

Css güzelde pek sevmiyorum tasarımında menülere link falan koymak zor geliyor Very Happy ama iceblue de tasarımın üstünü yapıştır herşey hemen bitiyor Very Happy

Roster-ice-blog
Forum Blog
Mesaj13.03.2012, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ice-blog yazmış:
grafikliderleri yazmış:

Css güzelde pek sevmiyorum tasarımında menülere link falan koymak zor geliyor Very Happy ama iceblue de tasarımın üstünü yapıştır herşey hemen bitiyor Very Happy

Ben degıstır tasarım yapmayı bılmıyorum dıyosan oqrenmek basıt ama bende bır yerde takılıyorum o ayrı bı konu Laughing
Mesaj13.03.2012, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben aslında belki çizebilirim amatörce Very Happy ama kodlayamam css ye geçersemde menüsüz bir tasarım alırım menüsüzde kötü gözüküyo kos koca tasarım küçücük konular Very Happy

Roster-ice-blog
Forum Blog
Mesaj13.03.2012, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımının Ustundekı Reklamlar KOTU duruyo webme Bannerı En yukarıda olsa daha şık durur Wink
Mesaj13.03.2012, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy bs bağımlısı nasıl olunuyor bu yazdığım yazı benim 300. Mesajımda bazıları 300 mesaj yazınca oluyor diyorlar

Roster-ice-blog
Forum Blog
Önceki mesajları göster: