Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2008, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Her Sitede TÜRK Bayrağı Kampanyasına Destek

Her sitede küçükte olsa bir TÜRK Bayrağı bulunması ve Şanlı bayrağımız Sanal Alemde de dalgalanması için...

Tr.gg lerin En Büyük Resim Galerisi
15 Kategori ve 550 Resimlik Dev Arşiv

En son piriketseverler tarafından 16.07.2008 16:48:28 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2008, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel site Wink Mr. Green
Mesaj28.06.2008, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum..

benım sitemde türk bayragı olsun .. ATATÜRK bannerı olsun hepsı var .. Desdekci bir insanım yardım derneklerı bannerlerıne kadar var Razz
Mesaj28.06.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende hepsi var kodlarıda isteyen buyursun alsın Wink
Mesaj28.06.2008, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Her Sitede TÜRK Bayrağı

piriketseverler yazmış:
Her sitede küçükte olsa bir TÜRK Bayrağı bulunması ve Şanlı bayrağımız Sanal Alemde de dalgalanması için...

Güzel bir site çalışması olmuş,elinize sağlık.Türk bayrağı bandını bir ara bende siteme eklemiştim ama haberiniz olsun kod bazen açılmıyor.o nedenle sitemden kaldırdım...
Mesaj28.06.2008, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Her Sitede TÜRK Bayrağı

[quote="ilgazlim18"]
piriketseverler yazmış:

Güzel bir site çalışması olmuş,elinize sağlık.Türk bayrağı bandını bir ara bende siteme eklemiştim ama haberiniz olsun kod bazen açılmıyor.o nedenle sitemden kaldırdım...

Artık o problem ortadan kalktı Hostla alakalıydı düzelttik. Diğer arkadaşlarımıda teşekkür ediyorum duyarlılıklarından dolayı.
Mesaj28.06.2008, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bundan sonra bir prblem olmayacaksa tekrar siteme eklemek istiyorum.çünkü güzel bir çalışma ve uzun zamandırda devam ettiğini biliyorum...
Mesaj28.06.2008, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceden imageshack barındırıyorduk şimdi arkadaşın hostuna attık sağlam anlayacağın. Evet çok uzun süredir devam ediyor. Sağolsun duyarlı çok. Bandı eklediği halde haber vermeyen sayısı belirsiz diğer arkadaşlarımızada teşekkürlerimizi sunuyoruz.

En son piriketseverler tarafından 04.07.2008 18:24:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2008, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj04.07.2008, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türk bayrağı bandı kodlarındaki sorun devam ediyor,ve açılmadığı zamanlar oluyor...sitesine ekleyenlerde kaldırmak zorunda kalıyor...daha sağlam çözüm bulursanız iyi olur düşüncesindeyim...

Mesaj04.07.2008, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitede gördüğünüz gibi bizde kullanıyoruz 1 dakikalık bir gidip gelme yoğunluktan dolayı her sitede olur. Sitemizden sürekli nasıl durduğunu kontrol ediyoruz. Bir sorun göremedik yinede teşekkürler.
Mesaj04.07.2008, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim siteminde introsunda var yeterlimidir ????
Mesaj04.07.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

sametselim yazmış:
benim siteminde introsunda var yeterlimidir ????

Kucuk Bır Yerınde Bıle Olması Yeterli .. Wink
Mesaj04.07.2008, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site Wink Arrow www.zamankop.tr.gg
Mesaj04.07.2008, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sitemin de bitanesinde var,zaman zaman gidip geliyor.....o yüzden söyledim... www.vatansizeminnettar.tr.gg
Önceki mesajları göster: