Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.03.2012, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Bakın!

Arkadaşlar bu tasarıma kadar bundan önceki tasarımlarım ( kendi çizimlerim ) gerçekten berbattı.Bunu bende biliyorum..

Peki şimdi koyduğum tasarım nasıl. Daha eksikler var (üst menü vs. ) bi eleştirir misiniz? menü rengi uymuşmu uymamışsa ne renk olmalı..
Mesaj18.03.2012, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

menüdeki turkuaz renkelr çok goz yormakta onun yerine ana sayfadaki mavi lacivert onları kullanırsan daha guzel olur tabi bence fakat zevki sevilen biri degilim bunuda unutma basarılar dilerim... Very Happy
Mesaj18.03.2012, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosyalbilgiler8 yazmış:
menüdeki turkuaz renkelr çok goz yormakta onun yerine ana sayfadaki mavi lacivert onları kullanırsan daha guzel olur tabi bence fakat zevki sevilen biri degilim bunuda unutma basarılar dilerim... Very Happy

Değerlendirme için teşekkürler.. Smile)
Mesaj19.03.2012, 07:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle kendi çizdiğiniz tasarımlarınıza kötü demeyin. Bende başlarda öyleydim ama şimdi pro tasarımlar yapabiliyorum
Mesaj19.03.2012, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel ama menü rengi gözü çok fena şekilde yoruyor onu daha koyu bi renk yap mavi tarzı blog şablonlarını değiştir bide logo ve reklam alanına bi arkaplan yap bnce daha güzel olur üst menüyü değiştirmelisin en azından ortalamalısın.Başarılar.
Mesaj19.03.2012, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim-deneme yazmış:
Tasarım güzel ama menü rengi gözü çok fena şekilde yoruyor onu daha koyu bi renk yap mavi tarzı blog şablonlarını değiştir bide logo ve reklam alanına bi arkaplan yap bnce daha güzel olur üst menüyü değiştirmelisin en azından ortalamalısın.Başarılar.

Yorum için teşekkürler. Öncelikle menüyü değiştim ama şekil olarak Smile renk yine mavi. Rengi koyulaştırmak değilde rengin parlaklığını düşüreceğim. Böylece göz yormayacaktır. Mavi bloglar iyi değil farkındayım. Daha büyük ve daha iyi bir blog'a geçeceğim. Üst menüye gelirsek; menüyü kendim yaptım. Geliştireceğim tabiyki. Ortalama konusuna gelirsek menü ortalanınca tasarım basit duruyor.. Sizede başarılar..

Alıntı:
Öncelikle kendi çizdiğiniz tasarımlarınıza kötü demeyin. Bende başlarda öyleydim ama şimdi pro tasarımlar yapabiliyorum
Kod:

Yorum için teşekkürler. Ama çizimlerim gerçekten kötü. İyi çizmeye yeni başladım..

Mesaj19.03.2012, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Basarılar ... ''Senden biseler kapmak isterdim ama ne yazıkkı pek dedıqımı yapmıyosun Wink ''
Mesaj19.03.2012, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-cim yazmış:
Basarılar ... ''Senden biseler kapmak isterdim ama ne yazıkkı pek dedıqımı yapmıyosun Wink ''

Yorum için teşekkürler.. "Site düzenliyorum, bakamadım"
Mesaj19.03.2012, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım güzel ancak uçsuz bucaksız bi menü yapmışsın. sitenin 2 kenarınıda kullanmanı öneririm.

(bu arada lütfen bakın dediğin için girmedim,boş vaktim var ) Very Happy
Mesaj19.03.2012, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen Ustasın Aga, Diğerlerinin Dediğine Bakma Sen Tasarım Süper Başarılar...
Mesaj19.03.2012, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

im-portal yazmış:
tasarım güzel ancak uçsuz bucaksız bi menü yapmışsın. sitenin 2 kenarınıda kullanmanı öneririm.

(bu arada lütfen bakın dediğin için girmedim,boş vaktim var ) Very Happy

İki tarafa koyunca içerik küçük oluyor.. Bu nedenle sola yaptım. Teşekkürler..

Alıntı:
Sen Ustasın Aga, Diğerlerinin Dediğine Bakma Sen Tasarım Süper Başarılar...

Teşekkürler..
Mesaj19.03.2012, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi bence tasarım Çok Güzel Tasarıma 10/6 İçerik 10/7 :d
Mesaj19.03.2012, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

imha-oyun yazmış:
Abi bence tasarım Çok Güzel Tasarıma 10/6 İçerik 10/7 :d

Değerlendirmeler için teşekkürler..