Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.03.2012, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Tasarım Yapabilen Arkadaşlar İçeri Pls.

Merhabalar,

Uzun Zamandır Konu Açmayı Düşünüyordum ve Açtım.

Aslında Bir Şey İsteyeceğim Kaliteli Css Tasarım Yapan Arkadaşlar Grafikerlerden Grafik Dizayn Gibi Kaliteli Tasarım Yapabilen Arkadaşlar Smile Bana Knight Online Tasarımı Yapabilirmisiniz Very Happy

Arrow Forumda Yeniyim Hatam Varsa Affalo Embarassed
Arrow İlgilenen Herkesten Allah Razı Olsun
Mesaj10.03.2012, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zannedersem Grafik Dizayndan İstersen Yapabilir Ama İşleri Eminim Yoğundur Belki İstediğin Bir Free Tasarım Varsa Sitene Uyarlayabiliriz.
Mesaj10.03.2012, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css Tasarım Yapabilen Arkadaşlar İçeri Pls.

Ben yapabilirim.
Ama o üstad gibi iyi değilim.
Kendi çapımızda azda olsa iyiyizdir.
Mesaj10.03.2012, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende çiziyorum ama kodlamada hatalar yapıyorum o yüzden küçük işlerle uğraşıyorum.
Mesaj10.03.2012, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

madone-design yazmış:
bende çiziyorum ama kodlamada hatalar yapıyorum o yüzden küçük işlerle uğraşıyorum.

msn adresin gitti mk salağı adam olcaktın
Mesaj11.03.2012, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css Tasarım Yapabilen Arkadaşlar İçeri Pls.

grafik-blog yazmış:
Ben yapabilirim.
Ama o üstad gibi iyi değilim.
Kendi çapımızda azda olsa iyiyizdir.

Grafik-Blog Kardeşim Bana Knight Online İle İlgili Tasarım Yapabilirsen Çok İyi Olur. Ama Tasarım Free-css dekiler gibi ucuz olmasın grafik dizayn ın yaptıkları gibi olsun mesala osmanlisultanlari , 1bsinifiyiz, mamigulu onlarıınki gibi olsun kaliteli Smile Laughing Bu arada Çok Teşekkürler Laughing Laughing Very Happy Smile
Mesaj20.03.2012, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

geccsahack yazmış:
madone-design yazmış:

msn adresin gitti mk salağı adam olcaktın

neymişte gitmiş boheytt şifreyi verem dene dicemde msneme yazık saf çocuk bir kere bende hotmail.comdan girmiyorum e-mailime Smile Saf. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj20.03.2012, 23:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer işlerim olmasaydı yapardım ama malesef işlerim olunca ilgilenemiyorum Smile
Önceki mesajları göster: