Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2012, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Tr.Gg Forum Sitesi Açanlar veya Kullananlar

Merhaba Arkadaşlar Benim Bu Siteyi ve Diğer Siteleri Hep Size Yardım İçin Açtım ve Size Halen İyilik Peşindeyim ve İsteyenlere ve İsteyipte Söyleyemeyenler Gelin Sizede Bir Tasarım Çizelim...
Mesaj02.03.2012, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm kardeş. bende bi forum sitesi açıcamda. bana göre bi forum kodu oluşturabilirmisin. seninki gibi olsada olur. kodu özel mesaj olarak gönderirsen sevinirim
Mesaj07.03.2012, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardim

selam arkadas ben flatcast radyo kurdum ama sayfayı düzeltemiyorum yani HTML kodu koyunca bedava sitem e ait bir tema gözüksün istemiyorum flatcast radyoları biliyorsundur sadece radyo olcak alt ve üst kısmı ben süslicem şu tasarımı kaldırıp başka tasarım koymak istiyorum yardımcı olursan sevinirim tşk şimdiden
Mesaj10.03.2012, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardim

maviis-fm yazmış:
selam arkadas ben flatcast radyo kurdum ama sayfayı düzeltemiyorum yani HTML kodu koyunca bedava sitem e ait bir tema gözüksün istemiyorum flatcast radyoları biliyorsundur sadece radyo olcak alt ve üst kısmı ben süslicem şu tasarımı kaldırıp başka tasarım koymak istiyorum yardımcı olursan sevinirim tşk şimdiden

Kardeş Kendin Yapmak İstiyorsan İlkin Tasarım Ayarları Ordan Sonra Tasarımı Css Design (fazla sevilmeyen) Seçip Kaydedeceksin ve Sonrada Gelişmiş Ayarlardan Css Bölümüne Bu Kodu:
Kod:
h1#title{display: none;}
h2#title span {display: none;}
div.header{display: none;}
li.nav_element{list-style-type: none;}
li.nav_element{display: none;}

Eklersen Menü Ortadan Kalkar

ve Kendi Tasarımını Yapabilirsin
Mesaj14.03.2012, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana bi css hazırlar mısın böyle ekranı açık renkli gösterecek üzerinde facebook yazacak bir css hazırlayabilir misin ?
Mesaj18.03.2012, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

begenizamani yazmış:
bana bi css hazırlar mısın böyle ekranı açık renkli gösterecek üzerinde facebook yazacak bir css hazırlayabilir misin ?

olur ama ben insanları kandıramam.
Mesaj18.03.2012, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam sade temalı , mod,admin gibi alternatifleri olan forum yapabilirmisin acaba ?
Mesaj18.03.2012, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım please

Merhaba forumda yardım peşinde oldugunuzu gordun çok sağolun.Bende oyun sitem için forum yapcam ama şoyle olcak mesela xxxx oyun zincirine girdi ordan menüden foruma bastı ve tam ekran olarak (index herhalde)
OYUN ZİNCİRİ FORUM olacak.Forum tasarımı olacak.Yani basit bedava-sitem forumu olmuyacak.Tasarımlı.
Çok soyledim ama bir yardım ederseniz sevinirim
Mesaj18.03.2012, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.forumturkiye.com/ gibi bişi olsun...

Merhaba forumda yardım peşinde oldugunuzu gordun çok sağolun.Bende oyun sitem için forum yapcam ama şoyle olcak mesela xxxx oyun zincirine girdi ordan menüden foruma bastı ve tam ekran olarak (index herhalde)
OYUN ZİNCİRİ FORUM olacak.Forum tasarımı olacak.Yani basit bedava-sitem forumu olmuyacak.Tasarımlı.
Mesaj19.03.2012, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen forumda BS dısı lınk kullanmayın eger verdiginiz gibi bir forum sitesi istiyorsanız...

Arrow İFRAME

Bi sonraki konudaki gibi forum site acıp ordan ıstegın forum şeklini belirleyip TR.GG Sitesi iframe edebilirsin

İyi Günler Wink

Mesaj20.03.2012, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

chaingame yazmış:

tamam kardeş ozelde attım mesaj

bs-cim yazmış:
Lütfen forumda BS dısı lınk kullanmayın eger verdiginiz gibi bir forum sitesi istiyorsanız...

Arrow İFRAME

Bi sonraki konudaki gibi forum site acıp ordan ıstegın forum şeklini belirleyip TR.GG Sitesi iframe edebilirsin

İyi Günler Wink

sana gelince tamam kardeş saol Smile
Mesaj24.03.2012, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

chaingame yazmış:

Bu arada kardeşim uyarmak isterim forum imzan çok büyük 468x60 ı geçerse forumdan ban yiyebilirsin kuralları okumalısın Wink
Mesaj24.03.2012, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

farkında degilmiştim bannerimin bu kadar büyük oldugundan size rica etsem grafikler bir arkadas bulup bana banne ve logo yaptirabilirmi .
Mesaj24.03.2012, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.

Bu baslik altinda onlarca tasarim bekleyen var..

Burayla ilgilenin ozaman..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=197090

Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: