Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2012, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Blog sistemi

Bence bedavasimde blog sistemi olmalı isteyenler normal kullana bilsin isteyenler blog sistemini kullana bilsin bunu yapa biliyoruz fakat bayağı bir kodla uğraşmamız gerekiyor bence bedava sitemde böyle bir özellik olmalı blog ana sayfasınıda bedava sitem kendisi versin biz kendimize göre düzenleye biliriz
Mesaj04.02.2012, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede böyle birşey olmalı Smile
Mesaj30.03.2012, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir çok tr gg kullanicilari sitelerini duzenlerken,veya blog haline getirirken blog oluşturmakta zorluk çekiyorlar ornek ben bloglari çok severim ama duzenlemeyi hiç sevmem. Laughing Rolling Eyes Benim fikirimi almak isterseniz çok iyi bir oneri moderatorlere ve Hakan Bey'e danişmak lazim yanliz boyle bir şey yapilacagini sanmiyorum çünkü -> Webme uzun zamandir extralar ve bir çok şeyi degiştirmiyor yeni şeyler getirmiyorum bu forumda bir çok oneride ve proje'de bulunan arkadaşlar var,ve çok dikkat ettim çogu kabul edilmedi.İnş.gerçekleşir,bunu gerçekten bende istiyorum ve moderatorler ve Hakan Bey karşi gelmedigi surece destekliyorum.
İyi forumlar.
Mesaj04.04.2012, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence de böyle bir şey yapılması süper olur ancak uzun zamandır bir sürü istekte bulunduk ama ya geri çevrildi ya da dinlenmedi bile...

Yani kısacası bizi unuttular...
Öneriler bölümü de bu yüzden kapatılmalı bence...
Mesaj05.04.2012, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence hem olmalı hem olmamalı çünkü

* Blog siteleri uğraş gerektiriyor ve çok zevkli siteler olabiliyor herkes yaparsa özelliği kalmaz diye düşünüyorum
Mesaj05.04.2012, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence ekstralar ve temalarda güncelleme yapılmalı ve yeni sistemler gelmeli senin dediğin gibi.
Önceki mesajları göster: