Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.04.2012, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Doguitar.tr.gg | Site Değerlendirme

Sitemi 10 üzerinden değerlendirir ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Bunun dışında
Arrow Sol menüye sosyal ağları ekledim.Haliyle headerdaki twitter kısmının bi önemi kaldı onun yerine ne ekleyebilirim ?
Mesaj11.04.2012, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Logo Ve Tasarım Başarılar 10/8
Mesaj11.04.2012, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence BS'nin sayılı sitelerinden birisi Smile bende gitarla uğraşıyorum
Mesaj11.04.2012, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

macigsoftline yazmış:
Güzel Logo Ve Tasarım Başarılar 10/8

Teşekkürler .2 puanı nerden kırdığını belirtirsen bende açığımı ona göre kapatabilirim Smile
Mesaj11.04.2012, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar dilerim Smile

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj11.04.2012, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgilendik yazmış:

Saol kardeşim Smile O zaman gitarda başarılar.Yakında öğretici videolar yayınlamaya başlıycam Smile
Mesaj11.04.2012, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
başarılar dilerim Smile

Saol sanada başarılar Smile
Mesaj11.04.2012, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

doguitar yazmış:
bilgilendik yazmış:

Saol kardeşim Smile O zaman gitarda başarılar.Yakında öğretici videolar yayınlamaya başlıycam Smile
bu öğretici videolar hakkında ufak bi öneri yapayım Smile bana göre parmak açma çalışmalarına ağırlık vermelisin Smile çünkü çoğu kişi parmakları alıştımı mesela re minör akorunu kolaylıkla basabilir Smile başarılar Smile
Mesaj11.04.2012, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgilendik yazmış:
doguitar yazmış:
bilgilendik yazmış:

bu öğretici videolar hakkında ufak bi öneri yapayım Smile bana göre parmak açma çalışmalarına ağırlık vermelisin Smile çünkü çoğu kişi parmakları alıştımı mesela re minör akorunu kolaylıkla basabilir Smile başarılar Smile

Yanlış anlaşıldı galiba gitara yeni başlamıyorum Smile Konservatuar öğrencisiyim ve başkalarının öğrenmesi için video çekmeyi planlıyorum ayrıca bunlar basit gitar akorları olmıycak bunuda belirteyim.
Mesaj12.04.2012, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

doguitar yazmış:
bilgilendik yazmış:
doguitar yazmış:
bilgilendik yazmış:

Yanlış anlaşıldı galiba gitara yeni başlamıyorum Smile Konservatuar öğrencisiyim ve başkalarının öğrenmesi için video çekmeyi planlıyorum ayrıca bunlar basit gitar akorları olmıycak bunuda belirteyim.
Hayır ben çekiceğin videolara parmak açma çalışmalarına ağırlık ver demek istedim Smile
Mesaj12.04.2012, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım içerik bloglar herşey çok uyumlu 10/10
Mesaj12.04.2012, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/8,2
Mesaj12.04.2012, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Doguitar.tr.gg | Site Değerlendirme

doguitar yazmış:
Sitemi 10 üzerinden değerlendirir ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Bunun dışında
Arrow Sol menüye sosyal ağları ekledim.Haliyle headerdaki twitter kısmının bi önemi kaldı onun yerine ne ekleyebilirim ?

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim ama keşke öneride bulunacak biri olsaydı Smile

"Sol menüye sosyal ağları ekledim.Haliyle headerdaki twitter kısmının bi önemi kaldı onun yerine ne ekleyebilirim ?"

Bu konuda önerilerinizi bekliyorum
Mesaj12.04.2012, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

basarıalr dilerim
Mesaj14.04.2012, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Doguitar.tr.gg | Site Değerlendirme

doguitar yazmış:
doguitar yazmış:

Bunun dışında

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim ama keşke öneride bulunacak biri olsaydı Smile

"Sol menüye sosyal ağları ekledim.Haliyle headerdaki twitter kısmının bi önemi kaldı onun yerine ne ekleyebilirim ?"

Bu konuda önerilerinizi bekliyorum