Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.04.2012, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Yazı rengi,yazı büyüklüğü,( vs.) ayarları gözükmüyor.

http://f1204.hizliresim.com/w/d/4c7ww.png

Resimde görüldüğü gibi, hiçbir ayar yok. Yani, yazının rengini,büyüklüğünü,kalınlığını,altının çizili olup olmayacağı gibi ayarların hiçbirisi gözükmüyor.

Yarın dönem ödevimi teslim etmem gerek ve dönem ödevim yapacağım bu site olacak. Lütfen,acilen yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj12.04.2012, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim sanırım ayarlarla oynamışın..Ayarlardan Profesyonel Ayarlarda HTML Editörü Gösterilmesin Mi diye bir yer var sanırım orayı işaretlemişin..O kutunun basındaki tik işaretini kaldırırsan sorun kalkar Wink
Mesaj12.04.2012, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkür ederim. Peki, arka plan resmi nasıl koyucaz ? Dün gece Yapabilmiştim, '' arka plan resmi '' diye bir başlık vardı o başlığa resmi seçip koymuştum olmuştu. Fakat şu an o başlığı bulamıyorum .
Mesaj12.04.2012, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkaplan resmi dedigin site arkaplanımı ?
Mesaj12.04.2012, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galiba. Ben dün bulmuştum o yeri ayarlardan. Nirvananın bir resmini koymuştum böyle küçük küçük karaler halinde arkada görünmüştü. Çokta iyi olmuştu fakat şimdi o yeri bulamadım.
Mesaj12.04.2012, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

O Yer Red Butterfly gibi tasarımlarda variceblue tasarımında yok sana CSS ye geçmeni tavsiye ederim ama illa sadece arkaplanı deiştircem diosan kodu var koduda vereyim
Kod:
 td.headline{visibility:hidden;}  body{background-image:url(---------ARKAPLAN URL-------);background-attachment: fixed}
Bu kod olması lazm olmassa araştırıp bulursun Wink
Mesaj12.04.2012, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkürler cevapların için. Hallettim.
Mesaj12.04.2012, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne demek gorevimiz. Wink Başarılar..Umarım iyi not alırsın Wink