Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2011, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Senin sevdan(M.Aslan)

Yeni açtığım sitemi içerik açısından değerlendirmenizi istiyorum.Şimdiden teşekkürler.
Mesaj10.09.2011, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazılarınız harikalar. Serbest Bölge'deki "Beyaz Aşk" başlığında, eserleriniz hakkındaki görüşümü belirtmiştim. Bu sitenizde -içerik açısından- gayet güzel.Umarım eserlerinizle sitenizi şenlendirmeye devam edersiniz.Başarılar diliyorum. Rolling Eyes
Mesaj11.09.2011, 01:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizi içerik açısından değerlendirmek gerekirse eğer bence kullanıcı profil sayfaları hazırlanmalı ve mesela M.Aslan (1bsinifiyiz) Abla'nın yazıları o başlık altında toplanmalı... Aynı şekilde diğer kişilerin yazılarıda... Tabi üyelik sistemi eklenirse çok daha iyi olur...

İyi Günler / Başarılar...
Mesaj12.09.2011, 00:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlar için teşekkür ederim.Konu günceldir!

M.Aslan
Mesaj13.09.2011, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar .
Mesaj15.09.2011, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni konu açmıyorum.Yorumlara bu başlıktan devam edelim arkadaşlar.
Mesaj04.10.2011, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

seninsevdan yazmış:
Yeni konu açmıyorum.Yorumlara bu başlıktan devam edelim arkadaşlar.

Sitemize yeni şiir ve yazılar eklenmiştir, yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.Saygılar!
Mesaj13.04.2012, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekim ayından beri siteye fazla sık uğrayamadım.Bu arada çok bişiler değişmemiştir umarım.Hepinize tekrardan merhaba. Siteye eklenen "Parçalanmış çocuk kalpleri" adlı denemem hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar.