Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.04.2012, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: fgfggjhj

lan Smile Smile Cool Question Twisted Evil
Mesaj17.04.2012, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sacma sapan konular acma !
Mesaj17.04.2012, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu nasıl siliniyo Sad
Mesaj17.04.2012, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Off yaa kimlerle uğraşıyoz ya Bi Bitmediniz ya
Mesaj17.04.2012, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-ish yazmış:
Off yaa kimlerle uğraşıyoz ya Bi Bitmediniz ya

Very Happy Very Happy
Mesaj17.04.2012, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar sakin olun,hemen ön yargılı olmayın.
Daha önce forum kullanmayan birisi açmıştır kuralları bilmiyordur,uyum sağlamaya aramıza katılmaya çalışan birisi olabilir,bunun için moderatorler bile ban atmak yerine attığı mesajı silip konuyu kilitliyorlar.

Mesaj18.04.2012, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Arkadaşlar sakin olun,hemen ön yargılı olmayın.
Daha önce forum kullanmayan birisi açmıştır kuralları bilmiyordur,uyum sağlamaya aramıza katılmaya çalışan birisi olabilir,bunun için moderatorler bile ban atmak yerine attığı mesajı silip konuyu kilitliyorlar.

Confused modlar nerde acaba ?
Mesaj18.04.2012, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilmem,buraya yazmak kolay yüzlerine söyleyin.
Mesaj18.04.2012, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla benim içim farketmez ben yüzüne de söylerim şimdi kuralları bilmiyor diye alttan alsak bile forum kurallarını bilmek zaten forum kuralı yani en azından bir kere okur insan canım Very Happy
Mesaj18.04.2012, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım modlar bunu okuyor yüzünüze sylüyorum neredesiniz ????
Mesaj18.04.2012, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modlar yatıyor millet kafasına göre takılıyor allah yardımcıs olsun forumun
Mesaj18.04.2012, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-ish yazmış:
Sanırım modlar bunu okuyor yüzünüze sylüyorum neredesiniz ????

Moderatorler hangi birine yetişsin yüzüne söyliyecek olan mesaj atar,öyle konuşur foruma yazarak ancak bize sesini duyurursun herkesin işi gücü var,bu forumunda kuralları var beğenmeyenler şuana kadar forumu tamamen bıraktı,bende bıraktım ama bu forumu seviyorum benim sebebim ayrı bu teknik forumda küçükler takılmıyor herkesin işi gücü var hep yetişkin oluyor moderatorler genellikle biraz anlayış gösterin,zaten bir ergen forumda moderator olsa yaşı 12 - 11 olsa forumun hali ne olurdu bilemiyorum forumu bir çok üye bırakırdı neden? bir işi yaparken iyi düşünemiyor bunlarıda göz önünde bulundurun,bence moderatorler yeterince üstüne düşeni yapıyorlar sizlerde bu lafları söyliyerekten kul hakkına giriyorsunuz ayıp değil mi yaptığınız?