Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.04.2012, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendi sitene oyun koymak

arkadaşlar ben siteme oyun koymak istiyorum ama oyun kendi sitemde açılacak gidip başka sekmede başka siteninkini açmayacak bunun için kodu nasıl bulabilirim Question
Mesaj26.04.2012, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

biraz daha detaylı anlatırmısınız? sanırsam o oyunları başka sitenin çalmasını (kaba olduysa pardon Very Happy) istemiyorsunuz..
Mesaj26.04.2012, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kendi sitene oyun koymak

hknguler yazmış:
arkadaşlar ben siteme oyun koymak istiyorum ama oyun kendi sitemde açılacak gidip başka sekmede başka siteninkini açmayacak bunun için kodu nasıl bulabilirim Question

Benim sitemdeki gibi mi?
Mesaj26.04.2012, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok hayır Very Happy öyle değil yani diyelim bir araba yarışı, açtıgın anda benim kendi sitemde açılcak başka sitede değil bunu soruyorum
Mesaj26.04.2012, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kendi sitene oyun koymak

in-portal yazmış:
hknguler yazmış:

Benim sitemdeki gibi mi?

evet oyunlara girdiğimizde alt taraftaki oyunlar gibi
Mesaj26.04.2012, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

@inportala sor onu şimdi anladım ne demek istediğini ama oyunim.com da olmuyor galiba öyle bi ara bende almıştım ordan biliyorum Very Happy
Mesaj26.04.2012, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu günümüzde çok kolay bir hal aldı tr gg sitelerinde herkes oyun müzik vs.. ekleyebiliyorlar ama bedava-sitem.com'da oyunim.com'dan daha çok oyunlara girerek kodlarını alarak sitelerine ekliyorlar site bir tavsiye eğer oyun sitesi yapacaksanız o zaman css tasarım kullanmanızı ve sitenize emek vermenize tavsiye ederim 2007 yılında bir oyun sitesi açmıştım baya emek sarf etmiştim fakat o zamanlar pek bilgim olmadığı için ve css tasarım kullanmadığım için pek iyi olmamıştı dolayısıyla sana başarılar dilerim.
Mesaj28.04.2012, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

flash ekleme yeri var ona tıkla url yazan yere oyunun swf sini yapıştır
Mesaj29.04.2012, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

istedigin oyun sitesine git
modzilla frfx için
araclar
sayfa bilgileri
ortam
aclan sayfada
gomulu olan sayfadaistedigim swf yi
a site kapanırsa diye pc ne yedekle farklı kydet de
uzerıne geldgınde birlikte ac
pro sec i.e modzılla opera chrome
den birini sec
hep bunu kullanı ısaretle
oyun sonsuza kadar senın
b
linki kopyala
<embed width="300" height="300" td type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" src="http://efevecan.tr.gg/oyun.swf" play="true" loop="true" menu="true"></embed>
http://efevecan.tr.gg/oyun.swf" bunun yerine yapıstır

d width="300" height="300"
burdansayfana uyarla
iyi eglenceler
Mesaj29.04.2012, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

googlede başka sitelere yonlendirmeyen yeni pop up ta açan oyun html kodları var biraz araştır bulabilirsin

iyi forumlar!
Önceki mesajları göster: