Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.05.2012, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Özgürlüğü Paketi !!

Merhaba arkadaslar

bildiğiniz gibi artık sitelerinizdeki reklamları para karsılığında kaldırabiliyorsunuz ve reklamlardan kurtulabiliyorsunuz..

8enim merak ettiğim 2 soru var..
1 hangi tr.gg siteleri bu parayı verip bundan yararlanıyor?

2 sizce bu fiyat 29€ uygun fiyatmı?

buyurun görüseiim ve tartısalım
Mesaj08.05.2012, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

15 dolar uygun olmalıdır bu paraya gider adam 60 milyona host ve domain alır...
Mesaj08.05.2012, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum icin tskler
arkadaslar herkes görüsünü burada bildirsin bu baslığı yöneticilerimizde inceleyeceklerdir belki durumda değisiklikler olabilir
Mesaj08.05.2012, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu reklam paketi cok ağırdır benim görüşümce türkiye olarak en fazla maksimum 5 site kulanıyorsur bunu ama ben buraya yazıyorum 15 dolar olsa bedava sitem kendi sitelerde yayınladığı reklamdan cok kullanıcılarından kazanır böyle bi kurulusun bunu düşünememesi düşündürücü çünkü kimse reklam kaldırmaz ama fiyatı aşağı cekseler iyi olur...
Mesaj08.05.2012, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşımın dediğine katılıyorum.Sonuçta bu bir bedava sistem...Domain ve hostlar ucuzladı adam burdaki sitesinden reklamı kaldıracağına gider domain alır bedava hosta bağlar veya host alır bedava domaine bağlar.Yani reklamların sitelerden kaldırılması hem bedava-sitem sistemi için hemde tüm herkesin hayrına olur bunu belirteyim.Ayrıca reklamlar kaldırıldıktan sonra forumdakiler sayın yöneticilerimizin neyine yetmez ki Smile
Mesaj08.05.2012, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

29€ çok dudak uçuklatıcı bir fiyat (türkiye şartlarına göre - parası olan alır o ayrı mesele) ama bence çok pahalı
Mesaj08.05.2012, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olaraktan pek uygun fiyat değil, Daha uygun bir fiyat yapılabilirdi. Bu yuzden pek kimse almıyor, Akıl vermek gibi olmasın ama bu fiyatlarda kimse reklam özgürlüğü paketini almaz, Ayrica azaltırsanız bir kaç kişinin alacagina inaniyorum.
Gereği neyse fazlasının yapılacağını sanıyorum konu için ve görüşlerimizi bu başlıktan dile getirmemizi istedigi için gececi40 moderatorümüze teşekkür ederim, İyi forumlar dilerim.;)
Mesaj09.05.2012, 05:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlara dewam arkadaslar her üyenin görüsünü görmek isterim
Mesaj09.05.2012, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

60 TL reklam kaldırmak için çok pahalı. Fiyat en az 25 TL'ye düşerse ve mobil ödeme gelirse çok sayıda alan olabilir...

Ayrıca 60 TL kalsa ama bu 1 sene değilde sınırsız süre için olsa yine olabilir...
Mesaj09.05.2012, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşların dediklerine bende katılıyorum şu anda 20-30 lira vererek kendi host ve domaine sahip olabiliyorsun yani o yüzden baya abartılı bence düşürülebilir.
Mesaj09.05.2012, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ingilizce-sohbet

Mobil ile ödeme mevcut değildir, Yanlız paypal ile ödeme yapılabilir.
ayrica basligin açılma sebebi gececi40 moderatorümüzün sordugu 2 soruyu tartismamiz içindir, Yinede bilgilendirme yaparaktan yardımcı olmak istedim...

İyi forumlar dilerim.;)
Mesaj09.05.2012, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
@ingilizce-sohbet

Mobil ile ödeme mevcut değildir, Yanlız paypal ile ödeme yapılabilir.
ayrica basligin açılma sebebi gececi40 moderatorümüzün sordugu 2 soruyu tartismamiz içindir, Yinede bilgilendirme yaparaktan yardımcı olmak istedim...

İyi forumlar dilerim.Wink

Kimsin neyin nesisin bilmiyorum ama ingilizce-sohbet in dediğiyle senin dediğin arasında bir bağlantı kuramadım ben.

Her ney cevaplara gelirsek, ben şuana kadar reklam kaldıran görmedim.
Ve benim tr.gg üzerinden 29€ kazanmam zaten 1 ay sürer. Yani bu fazla bir rakam.
Mesaj09.05.2012, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Aykut Berkay abi.
bende diyorum zaten çok pahali bir rakam bunu herkes soyliyor farkli bir sey duşunmuyoruz yani abicigim.
Mesaj10.05.2012, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webme için iyi , kullanıcılar için kötü bir olay bence.. Bir ürün vardır bir dükkanda 10 liradır , 10 kişi alır , dükkan sahibi 100 lira kasa yapar. Aynı ürün bir başka dükkanda 100 liradır , 1 kişi alır , o dükkanın sahibide 100 lira kasa yapar. Webme'de böyle yapıyor , 10 kişinin almasındansa 1 kişi alsın diyor. Çünkü zaten reklamların sitelerde bulunması Webme'ye yarıyor.

Ama üyelerinin memnuniyeti için bence fiyat düşmeli Smile
Mesaj10.05.2012, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısın Murat abiciğim.
Önceki mesajları göster: