Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2012, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Ücretsiz Tasarım Yapılır !..

Arkadaşlar canım sıkıldı.Sınavlarda bitti.Grafik ekibinde rolümü almaya başlayana kadar bana tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz.Lütfen aynı tasarım istek bölümündeki gibi tasarımınızın rengini neyler olcağını falan onları belirtin.Ayrıca menüyü benden beklemeyin Smile

Şimdiden yaptırabilirsiniz.
Mesaj22.05.2012, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar başka zaman istersiniz hiç tasarım isteyen yok mu şimdi ?
Mesaj22.05.2012, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kontrol amaclı bana bir yap bakım nasıl yapıorsun Wink
Mesaj22.05.2012, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

kubilaysaynaz yazmış:
Kontrol amaclı bana bir yap bakım nasıl yapıorsun Wink

Bazı istekler var onları tamamlim başlarım.
Mesaj22.05.2012, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css

Tasarımın Rengi : Facebook Mavisi [İçerik kısmı gri olursa veya beyaz ] Ayrıca Üst menüde AYNI ŞEKİLDE GRİ OLSUN

Sitenizin Konusu : Facebook Kapak Fotoğrafları

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde Facebook Logosu Veya güzel bir logo yanında sitemin ismi yazacak hemen altına ise Facebook Kapak Fotoğrafları YAZACAK Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun..
Mesaj22.05.2012, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

fbkapakfotograflarii yazmış:

Tasarımın Rengi : Facebook Mavisi [İçerik kısmı gri olursa veya beyaz ] Ayrıca Üst menüde AYNI ŞEKİLDE GRİ OLSUN

Sitenizin Konusu : Facebook Kapak Fotoğrafları

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde Facebook Logosu Veya güzel bir logo yanında sitemin ismi yazacak hemen altına ise Facebook Kapak Fotoğrafları YAZACAK Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun..

Şuan çok yoğunum en kısa sürede hazır.
Mesaj22.05.2012, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tnt-Portal @ Tasarım yapılıp teslim edilmiştir.
Mesaj22.05.2012, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadı banada yap bakalım benmde ıhıtyacım yok ama kodları sıtede paylasda herkes kullanabılsın Test amaclı
Mesaj22.05.2012, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

mhmet-simsek yazmış:
hadı banada yap bakalım benmde ıhıtyacım yok ama kodları sıtede paylasda herkes kullanabılsın Test amaclı

Tamam yapıcam ama ilk önce ihtiyacı olanlara yapıyorum.Bekletmeyelim onları... Rolling Eyes
Mesaj22.05.2012, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar lütfen isteklerinizi buradan yapın.Özelden rahatsız etmeyin.
Mesaj23.05.2012, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Güncel
Mesaj23.05.2012, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel diorsun ama benim tasrım daha yapmadın ?
Mesaj26.05.2012, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : Siyah & Beyaz

Sitenizin Konusu : Beşiktaş & Beşiktaş Haberleri

Başlık Resminde Neler Olsun? :Başlık resminde büyük bir yazıyla BJKMedya altına çizgi çizilecek ve ''Beşiktaşın Medyadaki Gücü'' yazılacak.

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Üst Menülü Olsun. Yan Menülü Olsun... Menü de sağ tarafta olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...Üst menüde 6 tane alan olsun.Yani bunlar anasayfa,hakkımızda vs. yapmak için. Yan menü 4 tane.Bunlar Tarihçe , 2012 Kadro vs.yapacağım için 4 tane lazım. Bekliyorum.Gerçekten ihtiyacım var :/
Mesaj26.05.2012, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi :

Sitenizin Konusu : Silkroad Online

Başlık Resminde Neler Olsun? : Silkroad Online( Googleden En Uygun Baslık Resmini Aratıp Bulup Koyarsanız Sevinirim Silkro Online)

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Kısaca Tasarımda İstediklerim
Linkte Ki Gibi Bir Tasarım Yaparsan Sevinirim

http://e1205.hizliresim.com/x/u/6ts30.png
Önceki mesajları göster: