Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.05.2012, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Wordpress ve Joomla olmadan site kurma

şimdi kolay site kurmak için ftp ye wordpress veya joomlayı atıyorsun sonra kuruyorsun peki ben template sitelerinden bi template bulsam yada kendim yapsam buna nasıl içerik eklicem yönetim paneli falan nasıl olacak mesela oyunkurucusu.com bu site ne wp nede joomla nasıl yönetiyorlar ben bunu öğremek istiyorum
Mesaj26.05.2012, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikli sana php destekleyen host lazım bedava sitemde de bu olmuyor eğer hostun varsa ben sana yardımcı olabilirim..

benim sitem webdetay.tk kullandığım script Data Life Engine
Mesaj27.05.2012, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendin script ini yazıcaksın eğer hostun varsa bende 16 derslik php ile blog scripti yazma projesi var şöyle diyeyim kendin joomla gibi bi gölüm yapıyorsun admin panelini tasarım bölümünü herşeyini sen yapıyorsun sen php destekli bi host bulursan özel mesaj ile bana ulaş
Mesaj27.05.2012, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu örnek verdiğin site bir joomla sitesi. Eğer dediğin gibi bir site istiyorsan eğer kendi scriptini yazman lazım bunun içinde php ve asp bilmen lazım. Wordpress ve Joomla kurması oldukça kolay scriptler internetten videolu anlatımlardan izleyerek kendin kurabilirsin.
Mesaj02.06.2012, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yada Dreamweawer İle Yapıp Hostuna Ekleyeceksin.Ve Uygun Domainde Yayaınlacacaksın.
Mesaj02.06.2012, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yada en kolayı beleşten herşeyi hazır alacaksn Mr. Green
Önceki mesajları göster: