Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.06.2012, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: İstediğiniz Sitenin Tasarımı Elinizde %100 Gerçek (İÇERİ)

[b] Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Tasarım Yapmayı Biliyorum Kodlayabiliyorum Ama Menülerde Sorun Yaşıyorum! Kısacası Tasarımlarımı Kodlayamıyorum Dw İle Ama Tasarım Çalmada Ustayım! İstediğiniz Tr.gg Uzantılı Bir Sitenin Adresini Yazın Mesaj Olarak Kodlarını Yollarım Ancak .comlu .orglu veya netli vs gibi sitelerin Tasarımlarıda Çalınabilir Bazıları Çalınsa Bile Kodlar Hatalı Oluyor Bs ye uyarlı olmuyor. Oyüzden genellikle .tr.gg sitelerinin tasarımlarını isteyin Hiçbişeyden Korkum yok Wink Yeni Bi site açmak zor deil İsteyen İstediği Siteyi Yazsın Tasarımını Alıyım Özel Mesajla Yolliyim. Ayrıca Elimde Birsürü Tr.ggli Sitelerin Mükemmel Kendi Yapımları Olan Tasarımları Var Arşiv Şeklinde Prof Tasarımlar Hemde! DİKKAT:Sizin Sitenizin Tasarımıda Olabilir Mr. Green
Mesaj06.06.2012, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay be!

Çalabildiğin için kendinle gurur duyuyorsun.

Hırsızlık kötüdür!

Mesaj06.06.2012, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozlemtekin yazmış:
Vay be!

Çalabildiğin için kendinle gurur duyuyorsun.

Hırsızlık kötüdür!

Kardeş Sana Soran Oldumu ayrıca Bu tasarım Çalma İşini www.ultrasharing.tr.gg Adresinden Öğrendim! Faydalı Şeyler Paylaşıyor Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj06.06.2012, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben senin kardeşin değilim. 'Kardeş' gibi önemli bir kelimeyi nasıl öyle kolayca kurabiliyorsun ki?

Ayrıca; faydalı şeyler anlayışını da merak etmiyorum.

Mesaj06.06.2012, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozlemtekin yazmış:
Ben senin kardeşin değilim. 'Kardeş' gibi önemli bir kelimeyi nasıl öyle kolayca kurabiliyorsun ki?

Hepimiz Kardeşiz Din Kardeşiyiz Sen Neyin derdindesin ayrıca kadın olduğun çok belli ben 16 yaşındayım Sen Allah bilir 20 üstü yaşındasın bana niye laf yetişriyosunki tasarım isteyen varsa mesaj atsın flood yapma sende (ozlemtekin) Derdin Varsa Özel Mesaj At ...
Mesaj06.06.2012, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

websearc yazmış:
ozlemtekin yazmış:

Hepimiz Kardeşiz Din Kardeşiyiz Sen Neyin derdindesin ayrıca kadın olduğun çok belli ben 16 yaşındayım Sen Allah bilir 20 üstü yaşındasın bana niye laf yetişriyosunki tasarım isteyen varsa mesaj atsın flood yapma sende (ozlemtekin) Derdin Varsa Özel Mesaj At ...

Hepimiz elbette din kardeşiyiz ama kardeş değiliz. Bak, din kardeşi olmak ile kardeş olmak aynı şey değil.

Din kardeşiyiz değil mi? Eğer öyleyse çalmanın kötü bir şey olduğunu sana söyleyerek ben doğru olanı yapıyorum. Çünkü; bizim dinimizde çalmak günahtır ve gurur duyulacak bir eylem değildir sevgili din kardeşim!

Kadın olmak... 16 yaş... 20 üstü yaş... bunların konuyla alakası ne ki? Bir erkek bir kadının adıyla websitesi kuramaz mı? Dünyada binlerce kadının websitesinin editörü: erkek. Avrillavigne.tr.gg diye bir websitesini gelip Avril Lavigne açmaz herhalde! Fanlarından biri açar. Bir kadının da fanları genelde erkeklerdir. Tek bir pencereden değil, farklı açılardan bakmayı dene. Çalmaktan daha kolaydır farklı pencerelerden bakabilmek.

Floodmuş. CSS bölümünde böyle bir konunun olması bile saçmalık. Flood atan, forumu böyle bir konuyla kirleten sensin. Ben değil.

Mesaj06.06.2012, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Sad Özür Dilerim Morartın Valla Beni Helal Sana Konuyu Silebilirsin Silemiyosanda Sildir Teşekkür Ederim!
Mesaj06.06.2012, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

websearc yazmış:
Kardeş Sad Özür Dilerim Morartın Valla Beni Helal Sana Konuyu Silebilirsin Silemiyosanda Sildir Teşekkür Ederim!

Silerler mi silmezler mi bilemiyorum. Özrünü kabul ediyorum.
Anlatmak kadar anlamak da önemlidir. Nasıl ben güzelce anlattıysam derdimi, sen de güzelce anlayıp yazdıklarımı hoş görüyle karşıladın. Bu yüzden; ben de teşekkür ederim.

Mesaj07.06.2012, 05:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çalmak Kolay Kaynağı Göster Yaparsın,Alırsın...
Ama Şunları Unutma...

1.si Hırsızlık Dinimizde Günahtır...
2.si İnsanın O Kadar Emek Verdiği Tasarımı Çalarsan Emek Kalmaz...
3.sü Eğer Mahkemeye Verirse O Kişi,Çok Büyük Zarara Uğrarsınız...
Mesaj07.06.2012, 06:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İstediğiniz Sitenin Tasarımı Elinizde %100 Gerçek (İÇERİ

websearc yazmış:
[b] Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Tasarım Yapmayı Biliyorum Kodlayabiliyorum Ama Menülerde Sorun Yaşıyorum! Kısacası Tasarımlarımı Kodlayamıyorum Dw İle Ama Tasarım Çalmada Ustayım! İstediğiniz Tr.gg Uzantılı Bir Sitenin Adresini Yazın Mesaj Olarak Kodlarını Yollarım Ancak .comlu .orglu veya netli vs gibi sitelerin Tasarımlarıda Çalınabilir Bazıları Çalınsa Bile Kodlar Hatalı Oluyor Bs ye uyarlı olmuyor. Oyüzden genellikle .tr.gg sitelerinin tasarımlarını isteyin Hiçbişeyden Korkum yok Wink Yeni Bi site açmak zor deil İsteyen İstediği Siteyi Yazsın Tasarımını Alıyım Özel Mesajla Yolliyim. Ayrıca Elimde Birsürü Tr.ggli Sitelerin Mükemmel Kendi Yapımları Olan Tasarımları Var Arşiv Şeklinde Prof Tasarımlar Hemde! DİKKAT:Sizin Sitenizin Tasarımıda Olabilir Mr. Green

Kardesim Sen Ne bıcım Adamsın Be Bide Siteyi Verin Calarım Dio !

Calması Kolay herkez Calar Ama Sen Bu Gunahtan Kendını Nasıl Kurtardan
Onu Hic Dusundunmu ?
Mesaj07.06.2012, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence artık üzerine gitmenize gerek yok. Çünkü; hatasının farkına vardı.

Düşene bir tekme de siz atmayın. Ona doğruyu öğretin. Yargılamayın yardım edin.

'Ne olursan ol yine gel'
diyebilecek hoş görüye sahip olmak büyük bir erdemdir.

Hatasını anlayan bir kişiyi dışlamak yerine el uzatmak gerekir. Gel, demek gerekir.

İyi günler!

Mesaj07.06.2012, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

web searc demissin hepimiz din kardesiyiz tamamda sen gidiyorsun adamin belki para verip aldigi tasarimi çaliyorsun Müslümanlikta Böyle birsey yok !
Önceki mesajları göster: