Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.06.2012, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Virüs hk. Acildir...

Arkadaşlar sitemizi tanıtmak maksatlı face den link verdiler ve o link verilen yerede bir arkadaş " Site virüslü siteyi virüs kaplamış yöneticisi kim" diye not yazmış. Bu yazı gereği online web virüs taramaları yaptırdım ve site indexini alıp onuda tarattım bir şey çıkmadı.. Bu konu hakkında bilgisi olan BS kullanıcısı arkadaşlardan kontrol etmelerini ve bir fikir vermelerini önemle rica ediyorum.
Sitemizin durumu hakkında o yazının yazıldığı yere bir açıklama yazmamız ve acilen hemşehrilerimizi de bilgilendirmemiz gerekiyor..
Saygılar..
Mesaj10.06.2012, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Sorun Yok...Sitenizde Ama Kodlardan Virüs Bulaşmış Olabilir...
Mesaj10.06.2012, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikcoder yazmış:
Bir Sorun Yok...Sitenizde Ama Kodlardan Virüs Bulaşmış Olabilir...

İlginize teşekkür ediyorum arkadaşım, benim kanaatime çalışmalarıma göre bencede temiz. ama belli olmaz gözden kaçan bir şey olabilir, bu nedenlede tam emin olmadan o yazıyı yazan yere cevap yazamıyorum. Tekrar teşekkürler..
Mesaj11.06.2012, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar konu günceldir, lütfen anlayan bilen arkadaşlar bir kontrol etsinler..
Mesaj11.06.2012, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olasılıklar:

1. Facebook linki kötü amaçlar doğrultusunda kullanılıyor olabilir.
2. Bedava-sitemin pop-up reklamı virüs olarak algılanmış olabilir.
3. Sitende virüs olduğunu iddia eden kişi kendi bilgisayarındaki virüsü senin sitenden gelmiş olduğunu düşünebilir.
4. Sitene herhangi bir resim video kod ya da herhangi bir araçtan dolayı virüs bulaşmış olabilir.

Mesaj11.06.2012, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozlemtekin yazmış:
Olasılıklar:

1. Facebook linki kötü amaçlar doğrultusunda kullanılıyor olabilir.
2. Bedava-sitemin pop-up reklamı virüs olarak algılanmış olabilir.
3. Sitende virüs olduğunu iddia eden kişi kendi bilgisayarındaki virüsü senin sitenden gelmiş olduğunu düşünebilir.
4. Sitene herhangi bir resim video kod ya da herhangi bir araçtan dolayı virüs bulaşmış olabilir.

Saygıdeğer arkadaşım ilgine teşekkür ediyorum. Olasılıklarınızda belirttiğiniz 4. sıradaki "Sitene herhangi bir resim video kod ya da herhangi bir araçtan dolayı virüs bulaşmış olabilir" cümlesindeki o olabilirin olup olmadığını öğrenebileceğimiz bir yöntem , yol varmı ? Yani bunu nasıl öğrenebiliriz, öğrenirsek rahatlarız ve böylecede ziyaretcilerimize de bir kötülüğümüz dokunmamış olur. Bu nedenle bilenlerden yardım rica ediyoruz.
Önceki mesajları göster: