Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.06.2012, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Metin2 Portal Tasarımı >> Kullanmayan Pişman Olur.

Metin2 portal teması için ön izleme :
-------------------------
Metin2 portal teması kodları için link : www.chickenblog.tr.gg/metin2portal.htm

Kullanmayan pişman olur Very Happy Özenle kodlanmıştır. İyi günler.
Mesaj12.06.2012, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim bu tür tasarımları kodlamak suçmuş. Çok bilgili bir BS kullanıcısı olan tasarimci-amca2 söyledi. Ben de bu tasarımın forum kısmını kodlamıştım. Onun söylediklerini aynen buraya yazıyorum.

tasarimci-amca2:
Kod:
kodlama sana ait olsa bile telif hakkı olan bır temayı duzenleyemez,çoğaltamazsın bu suçtur 

tasarimci-amca2:
Kod:
kardes tr.gg için diyorum kodlanamaz diye neden dersen adam tr.gg sitesine izin verirmi ? bedava sonuçta bizim siteler adam izin vermez gelelım 2. soruna bedava tasarım veren sıtelerde sıkıntı olmaz onu sen kodlamıyorsun zaten adam sana kodlanmıs halını verıyor sende sıtene eklıyorsun.

Buyur buda konunun 2.sayfasındaki yanıtları: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=209551&postdays=0&postorder=asc&start=15

ŞİMDİ BANA BİR ŞEY SÖYLEYİN. YA BU ADAM HİÇ BİR ŞEYDEN ÇAKTIĞI YOK ERGEN ERGEN DOLAŞIYOR. YA DA BEDAVA SİTEM DE BU YASAK AMA UYARDIĞINIZ HALDE BİZ UYARIYI DİKKATE ALMIYOR SİZİ HİÇE SAYIYORUZ.

HERHANGİ BİR YETKİLİ BU KONUYA AÇIKLIK GETİREBİLİR Mİ?

KODLARI+RESİMLERİ VERİLEN HERHANGİ BİR TASARIM (İNDİRİLMEK İÇİN) BEDAVA-SİTEM'E GÖRE UYARLAYABİLİR VE PAYLAŞABİLİR MİYİZ?
Mesaj12.06.2012, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

frmbestlive yazmış:
Kardeşim bu tür tasarımları kodlamak suçmuş. Çok bilgili bir BS kullanıcısı olan tasarimci-amca2 söyledi. Ben de bu tasarımın forum kısmını kodlamıştım. Onun söylediklerini aynen buraya yazıyorum.

tasarimci-amca2:
Kod:
kodlama sana ait olsa bile telif hakkı olan bır temayı duzenleyemez,çoğaltamazsın bu suçtur 

tasarimci-amca2:
Kod:
kardes tr.gg için diyorum kodlanamaz diye neden dersen adam tr.gg sitesine izin verirmi ? bedava sonuçta bizim siteler adam izin vermez gelelım 2. soruna bedava tasarım veren sıtelerde sıkıntı olmaz onu sen kodlamıyorsun zaten adam sana kodlanmıs halını verıyor sende sıtene eklıyorsun.

Buyur buda konunun 2.sayfasındaki yanıtları: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=209551&postdays=0&postorder=asc&start=15

ŞİMDİ BANA BİR ŞEY SÖYLEYİN. YA BU ADAM HİÇ BİR ŞEYDEN ÇAKTIĞI YOK ERGEN ERGEN DOLAŞIYOR. YA DA BEDAVA SİTEM DE BU YASAK AMA UYARDIĞINIZ HALDE BİZ UYARIYI DİKKATE ALMIYOR SİZİ HİÇE SAYIYORUZ.

HERHANGİ BİR YETKİLİ BU KONUYA AÇIKLIK GETİREBİLİR Mİ?

KODLARI+RESİMLERİ VERİLEN HERHANGİ BİR TASARIM (İNDİRİLMEK İÇİN) BEDAVA-SİTEM'E GÖRE UYARLAYABİLİR VE PAYLAŞABİLİR MİYİZ?

Evet telif hakkından dolayı yasak fakat ben %100 aynısını yapmadım? Very Happy %100 aynısı yani kopya olursa yasak oluyor. Bu benm yaptıgım %100 deyil o yüzden birşey diyemezler. Senin forum temanda aynı şekilde.
Mesaj12.06.2012, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet zaten bende çok şey değişti. Bir tek resimler aynı Very Happy O zaman bu tasarimci-amca2 sallamasyon dediğimiz yöntemi kullanıyor.
Mesaj12.06.2012, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper olmuş eline koluna sağlık kardeş

Ultrasharing Filmachine Websearc Videortam Oyunefis Forumkilit Htmlblogum Programwarez Fulloyuncx İmanvekuran
Mesaj12.06.2012, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ultrasharing yazmış:

Benim forum tasarımımın neresi kötüydü lan. Lan sevgi anlamında Very Happy

Sadece benim ki forum bu portal
Mesaj12.06.2012, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

frmbestlive yazmış:
Evet zaten bende çok şey değişti. Bir tek resimler aynı Very Happy O zaman bu tasarimci-amca2 sallamasyon dediğimiz yöntemi kullanıyor.

Aslında o da bizim iyiliğimizi düşünüyor yani kötü bir amacı yok telif hakkı yüzünden hapse girme riskimiz var yani. Adamın kötü bir niyeti yok Very Happy Fakat bizde %100 aynısını yapmıoz enayı deylz oda var .D

ultrasharing yazmış:

Saolasın kardeşim Smile
Mesaj12.06.2012, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten bundan sonra kendi tasarımlarımı yapıp paylaşacağım Very Happy
Mesaj12.06.2012, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

frmbestlive yazmış:
Zaten bundan sonra kendi tasarımlarımı yapıp paylaşacağım Very Happy

En iyisi Very Happy
Mesaj12.06.2012, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum bekliyorum konu hakkında arkadaşlar.
Mesaj13.06.2012, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
Mesaj13.06.2012, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
chickenblog yazmış:
Mesaj13.06.2012, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
chickenblog yazmış:
chickenblog yazmış:
Mesaj13.06.2012, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
chickenblog yazmış:
chickenblog yazmış:
chickenblog yazmış:
Mesaj14.06.2012, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınızı beklıyorum.
Önceki mesajları göster: