Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2012, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu: FrmBestLive | Yepyeni Bir Css Tasarım Sitesi

" ~ FrmBestLive ~ "
Yepyeni Bir Css Tasarım Sitesi

Site: http://frmbestlive.tr.gg/

Site Hakkında Genel Bilgi: Sitemiz yalnızca Bedava-Sitem üyelerine hizmet vermek amacıyla açılmıştır. Üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Yapılan tasarım, menü, buton, .. sayfalarını üye girişi yapmadan göremezsiniz.

İlk tasarım kodlamamız olan Metin2 Forum Tasarımı' nı sitemizden indirebilirsiniz.

Hizmetlerimiz;
Arrow 404 Hata Sayfaları,
Arrow Butonlar,
Arrow Formlar,
Arrow Kimlik Kartları,
Arrow Market,
Arrow FrmBestLive Labs,
Arrow Temalar,
Arrow Yönetici Girişleri,
Arrow Menüler,
Arrow HTML Kodları,
Arrow JavaScript Kodları,
Arrow CSS Dersleri,
Arrow Photoshop Dersleri,
Arrow Diğer,
ve daha bir sürü ....

Site hakkında yorumlarınız bekliyorum. ( İçerik hakkında yorum gelmesin henüz yeni başladık )
Mesaj13.06.2012, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Güncel + Değerlendirmelerinizi bekliyorum.
Mesaj13.06.2012, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim üyeliği kapat bea. Başarılar.
Mesaj13.06.2012, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:

Aslın o üyelik boş. Ben sadece bizi takip edenlerim MSN'leri elimde olsun yeni bir şey eklediğimizde haber verelim diye. Ben hiç umutlu değildim ama 2 günde yaklaşık 10 üye geldi Very Happy Hepsine teşekkür ediyorum.
Mesaj13.06.2012, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

frmbestlive yazmış:
chickenblog yazmış:

Aslın o üyelik boş. Ben sadece bizi takip edenlerim MSN'leri elimde olsun yeni bir şey eklediğimizde haber verelim diye. Ben hiç umutlu değildim ama 2 günde yaklaşık 10 üye geldi Very Happy Hepsine teşekkür ediyorum.

Gelir tabi millet tasarımları görmek istiyor üye oluyor bende dahil Very Happy
Mesaj13.06.2012, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÜYELİKSZ OLSAOLUR GERÇEKTEN DAHA İYİ OLUR HEM HERKESN İLGİSİNİ ÇEKER.
Mesaj14.06.2012, 05:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dilerim..
Öncelikle sitenizde değişikler yapmalısınız...

Ayrıca başarılı bir şekilde tasarımlarınızda üyelik sistemi kullanabilirsiniz... Pek zor bir şey değil ama emek vermek gerekir yoksa yaptığın çalışma güzel ben üyelik sistemine bir şey demiyorum ama bu konu hakkında fikir vermek isterim ben bir şey demiyorum ama elbette css tasarım sitesi olucaksa üyelik ve benzeri şeyler gerekebilir ama yaptığın tasarımlar fazla kullanılmaz tr gg de örnek sitelere bakabilirsin.

Örnek yapiyoruz.tr.gg Gayet çok iyi ve kullanışlı gerçekten emek sarf edilmiş bir web sitesidir..
Ayrıca yaptığı bir çok tasarımların kullanıldığına garanti verebilirim, Tekrardan başarılar dilerim.

İyi forumlar...
Mesaj14.06.2012, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
frmbestlive yazmış:
chickenblog yazmış:

Gelir tabi millet tasarımları görmek istiyor üye oluyor bende dahil Very Happy

Aynen. Tekrardan söylüyorum. Takipçilerimize erişebilmek için böyle bir uygulama başlattım. Bir bakarsınız kaldırırım üyeliği Very Happy
Mesaj14.06.2012, 07:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumbilgici yazmış:
ÜYELİKSZ OLSAOLUR GERÇEKTEN DAHA İYİ OLUR HEM HERKESN İLGİSİNİ ÇEKER.

Diğer arkadaşlarda söylemeyi unuttum. Flood yapmayayım. Senin soruna cevap vererek söyleyeyim. Bu üyelik uyg. bir diğer bulunma sebebi. Önizlemeler farklı sayfalara ait. O sayfalara erişilirse kodları almayı bilen bir kişi ÇALABİLİR. En azından üye olsun ki... Smile
Mesaj14.06.2012, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Başarılar dilerim..
Öncelikle sitenizde değişikler yapmalısınız...

Ayrıca başarılı bir şekilde tasarımlarınızda üyelik sistemi kullanabilirsiniz... Pek zor bir şey değil ama emek vermek gerekir yoksa yaptığın çalışma güzel ben üyelik sistemine bir şey demiyorum ama bu konu hakkında fikir vermek isterim ben bir şey demiyorum ama elbette css tasarım sitesi olucaksa üyelik ve benzeri şeyler gerekebilir ama yaptığın tasarımlar fazla kullanılmaz tr gg de örnek sitelere bakabilirsin.

Örnek yapiyoruz.tr.gg Gayet çok iyi ve kullanışlı gerçekten emek sarf edilmiş bir web sitesidir..
Ayrıca yaptığı bir çok tasarımların kullanıldığına garanti verebilirim, Tekrardan başarılar dilerim.

İyi forumlar...

Öncelikle teşekkürler. Size aynen katılıyorum. Benim öncelikli hedefim de odur. Yapiyoruz.tr.gg gibi olmak. Kendimi photoshop ve menü yapımında geliştirdiğim zaman daha iyi hizmet vereceğime garanti verebilirim.
Mesaj14.06.2012, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÜYELİK SİSTEMİ YOĞUN İSTEK ÜZERİNE KALDIRILMIŞTIR. HAYIRLI UĞURLU OLSUN ..
Mesaj16.06.2012, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

KONU GÜNCEL+

- BEDAVA-SİTEM => BİR ÇOK KONUDA KARŞILIKSIZ ONLİNE DESTEK VERMEK İÇİN PROJE BAŞLATILDI.
Mesaj26.06.2012, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu yorum bu kategoride 2 ayda 1 konu açma kuralını çiğnememek için yazılmıştır ..

Site tamamen değişti. Yorumlarınızı tekrardan bekliyorum ..

- Tasarımımız yenilenmiştir. (*)
- Tüm sayfalar silinmiştir.
- Üyelik sistemi kaldırıldı.
- Tüm tasarımlar, menüler, kodlar, vs. silindi.

Önceki mesajları göster: