Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.06.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Webjury ve GrafikDizayn Kapanmıştır!

"Webjury ve GrafikDizayn" siteleri olarak Bedava-sitem'deki maceramızın istemeye istemeye de olsa sonuna geldik. Aslında dolaylı bir şekilde buna mecbur edildik. Çünkü ben ve GrafikDizayn arkadaşım gerçekten büyük emekler verdik sitelerimize. Sırf yararlı bir şeyler yapalım diye, sizlere iyiliğimiz dokunsun diye. Fakat iyi niyetimizi suistimal edenlere karşı bizim de bir sınırımız var bir yere kadar... Özel mesaj yoluyla veya herhangi bir yolla küfür veya hakaret edilmeyi kesinlikle hakketmiyoruz. Ama bana ve arkadaşıma edilen hakaretler bardağı taşıran son damlalar oldu. Bu yüzden ikimizde sitelerimizi kapatmaya karar verdik. Konuyu burada açmamın nedeni ise daha çok forumda "Site Değerlendirme Alanı" bölümünde aktif olmamız. Bu bedava-sitem maceramızda bize destek olan herkese çok teşekkür ederiz.
Mesaj11.06.2012, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş seni bilmemde grafikdizayn bırakmaz bsyi. Adam gereksizleri takmıyor ki şimdiye kadar silmedi şimdide sileceğini zannetmem.

Mesaj11.06.2012, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şahsi bir eleştiri yapmak istiyorum, ocak ayından beri buradayım. Sitemi sıfırdan belli bir dereceye getirdim.
Gördüğüm yetenekli arkadaşlardan birisi grafikdizayndı.
Konuyu getirmek istediğim şey şu, ben burada olduğum andan beri yaklaşık 5 defa sitesini kapatma kararı alıp tekrar geri döndü.
Bu durumu artık eleştirmem gerektiğini düşünüyorum. En ufak rahatsızlıkta takipçileri bırakıp siteyi kapatmak sitelerin marka değerini düşürür. Şimdi diyeceksiniz tr.gg de ne marka değeri olacak yahu ? Sitenin sürekli yayına kapatılıp can sıkıntısıyla tekrar açılması insanları soğutur. Ben de dahil. Grafikdizayn arkadaşımızı merakla takip eder ve yaptığı işleri beğenirdim. Fakat bu kapatma olayından sonra işin ciddiyetini kaybettiğini, profesyonellik yolunda yanlış adımlar attığını düşünüyorum.
Onun vesilesiyle herkese söylemek istediğim tek şey, canınız her sıkıldığında sitenizi kapatmak yerine sitenizi önce belirli bir düzeye getirin ve sonra isterseniz hiç ilgilenmeyin. O site hafızalardan silinmez ve ziyaretçi kaybına uğramaz. Şu an sitem bu durumda ve yaklaşık 3 aydır hiç bir içerik eklemiyorum. Ama ziyaretçi kaybım yok. Ortalamayı bozmuyor.
Bunu yaparsanız o zaman takdir edilirsiniz.

Ve bugün kapatıp yarın tekrar geri açılacağını bildiğim için en azından bundan sonrası için dediklerimi yaparsanız sizi takip edenler keyif alır.
Mesaj11.06.2012, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Bıraktım...Kardeşim Gidiyorum Bs'den Artık Faceden Konuşuruz...
Mesaj12.06.2012, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
Şahsi bir eleştiri yapmak istiyorum, ocak ayından beri buradayım. Sitemi sıfırdan belli bir dereceye getirdim.
Konuyu getirmek istediğim şey şu, ben burada olduğum andan beri yaklaşık 5 defa sitesini kapatma kararı alıp tekrar geri döndü.
Bu durumu artık eleştirmem gerektiğini düşünüyorum. En ufak rahatsızlıkta takipçileri bırakıp siteyi kapatmak sitelerin marka değerini düşürür. Şimdi diyeceksiniz tr.gg de ne marka değeri olacak yahu ? Sitenin sürekli yayına kapatılıp can sıkıntısıyla tekrar açılması insanları soğutur. Ben de dahil. Grafikdizayn arkadaşımızı merakla takip eder ve yaptığı işleri beğenirdim. Fakat bu kapatma olayından sonra işin ciddiyetini kaybettiğini, profesyonellik yolunda yanlış adımlar attığını düşünüyorum.
Onun vesilesiyle herkese söylemek istediğim tek şey, canınız her sıkıldığında sitenizi kapatmak yerine sitenizi önce belirli bir düzeye getirin ve sonra isterseniz hiç ilgilenmeyin. O site hafızalardan silinmez ve ziyaretçi kaybına uğramaz. Şu an sitem bu durumda ve yaklaşık 3 aydır hiç bir içerik eklemiyorum. Ama ziyaretçi kaybım yok. Ortalamayı bozmuyor.

Ve bugün kapatıp yarın tekrar geri açılacağını bildiğim için en azından bundan sonrası için dediklerimi yaparsanız sizi takip edenler keyif alır.

Arkadaşa katılıyorum. Ben bakın hit çekmek için neler yapıyorum tasarım felan kodluyorum paylasıyorum ama yok Very Happy Siz bulmuşsunuz umuyorsunuz yani.
Mesaj14.06.2012, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:

Bence sonuna kadar haklısınız,kesinlikle katılıyorum size.
Mesaj14.06.2012, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki bunlara ne diyeceksiniz?

Ayrıca http://forumtoplist.tr.gg/ sitesini ziyaret etmenizi öneririm yazan şey şöyle: HEPİNİZİN ANASINI S****** GRAFİK DİZAYN DA S****** !
Mesaj14.06.2012, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ForumToplist Dikkat Ette Senin Anan Gitmesin Yani....Hadi Çıkta Karşımıza PHP Kodlarıyla
Mesaj14.06.2012, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi siz haddini bilmeyen çocuklara nie aldırıyorsunuz ki büyüyememişer işte hiç aldırmayın derim. Bunun için site kapatılmaz hele ki böyle 2 iddalı site hiç kapatılmaz. :S
Mesaj14.06.2012, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne 2 Tane Sitesi Kardeşim Daha Çok Varda Meydana Çıkmasını İstemiyorum...
Mesaj15.06.2012, 05:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikcoder yazmış:
Ne 2 Tane Sitesi Kardeşim Daha Çok Varda Meydana Çıkmasını İstemiyorum...

Bence emeklerinizi bir kaç kendini bilmez yüzünden kapatmayın , silmeyin. Bu işten hoşlanıyorsanız devam edin. Karşınıza hep öyle insanlar çıkmaz Wink
Mesaj15.06.2012, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikcoder yazmış:
ForumToplist Dikkat Ette Senin Anan Gitmesin Yani....Hadi Çıkta Karşımıza PHP Kodlarıyla

Ops sakin ol, onlar küfür ettti diye sende onların seviyesine düşme hatalı olan sen olursun,Moderator takım arkadaşları ve Hakan Bey gereğini yapacaktır gerekli yerlere şikeyette bulunalım arkadaşlar..
Mesaj15.06.2012, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baslık tamamen tarafımca incelenip gerekli kisilerin siteleri silinecek gerekli kisilerde cezalandırılacaktır.....