Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.06.2012, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Başlık Resmi Koyamıyorum Acil Yardım

Arkadaşlar Tasarım Ayarlarına Girdim Başlık Resmimi Seçtim(Resmim 921x104)boyutunda sorun yok.sonra kaydettim ama sitemde başlık resmi çıkmıyor sadece başlık yazısı çıkıyor lütfen bi yardımcı olurmusunuz aciilll!!

*EĞER SİZE ASKER DURMADAN ATEŞ EDİYORSA BİLİN Kİ O ACEMİ BİR ASKERDİR MERMİSİNİN BİTMESİNİ BEKLEYİN VE KAFASINA SIKIN,
*EĞER BİR ASKER SADECE SİZİ GÖRDÜĞÜNDE ATEŞ EDİYORSA BİLİNKİ O KOMANDODUR ARKANIZA BAKMADAN KAÇIN,
*EĞER KARŞINIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ ASKER BİRDAHAKİ BAKMANIZDA YOKSA VE ORTAM SESSİZSE ADAMLARINIZ TEKER TEKER ÖLÜYORSA SİZ BULMAYA ÇALIŞMAYIN O SİZİ BULUR VE KAFANIZA SIKAR ÇÜNKÜ O BORDO BERELİDİR...
Mesaj26.06.2012, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css mi İcebluemi ben pek anlayamadım
Mesaj26.06.2012, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ıce blue kardeş

*EĞER SİZE ASKER DURMADAN ATEŞ EDİYORSA BİLİN Kİ O ACEMİ BİR ASKERDİR MERMİSİNİN BİTMESİNİ BEKLEYİN VE KAFASINA SIKIN,
*EĞER BİR ASKER SADECE SİZİ GÖRDÜĞÜNDE ATEŞ EDİYORSA BİLİNKİ O KOMANDODUR ARKANIZA BAKMADAN KAÇIN,
*EĞER KARŞINIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ ASKER BİRDAHAKİ BAKMANIZDA YOKSA VE ORTAM SESSİZSE ADAMLARINIZ TEKER TEKER ÖLÜYORSA SİZ BULMAYA ÇALIŞMAYIN O SİZİ BULUR VE KAFANIZA SIKAR ÇÜNKÜ O BORDO BERELİDİR...
Mesaj26.06.2012, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

İceblue tasarım sayfaya eklendi için ola bilir iceblue tasarımının koduna bak resim url lerindeki logo yerine kendi logonu koy
Mesaj26.06.2012, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

nerden bakabilirim koda bilmiyorumki kardeş

sen benim siteye bi bak : www.serbestweb.tr.gg

Mesaj26.06.2012, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her sayfaya tek tek yapman lazım logo kodunu önce ana sayfadan başla derim Kaynak de sonra en başta iceblue kodu vardır zaten ordaki reimlere tek tek bak logo yada isim resimi felan avrsa oraya kend logo URL ni koy senin sitene bakıp kodları ayıklayamam kendin biraz aramalısın
Mesaj26.06.2012, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

eywllh kardeş saol bi bakıyım

Mesaj07.07.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her Sayfaya Teker Teker Eklemene Gerek Yok İlk Başta
Bir IceBlue Tasarım Al Sonra Onu Tasarım Ayarları
Css-Kode Yazıyo Oraya Yapıştır Otamatik Tüm Sayfalarda İceBlue Tasarımın Olsun.
Sana Ice Blue Tasarım Boyutları Kaça Diyorsa Ona Göre Logo Hazırlamaya Özen Göster...

Umarım Sorun Çözülür...
Önceki mesajları göster: