Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.06.2012, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Style Designer | Stil Tasarımcınız

WEB SİTEMİZİN AMACI NEDİR?
Web sitemizin amacı TR.GG üzerinden profesyonel siteler oluşturulabilmesi için tasarım, logo ve bannerleri çok ama çok ucuz fiyatlar ile siz kullanıcılara satmak ve sitelerinizin güzelleşmesini sağlamaktır...

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
Öncelikle daha önceden beni tanıyanlar vardır.. TR.GG üzerinden birçok site kurdum.. Hayaldunyam-Mert ve GrafikDizayn ile tanıttım en çok kendimi sizlere.. Referans olarak gösterebileceğim pek sitem yoktur fakat kendim için hazırladığım tasarımları referanslarımız bölümüne ekleyeceğim.. Bizi seçerseniz yanılmazsınız..!

TELEFON NUMARAMIZ
Evet.. Telefon numaramızı verdik sizlere.. Yalnız belirtmek isterim ki eğer buradan alacağım telefonlarda argo sözler, küfürler geçerse anında o numarayı engelleyeceğim..! Yani bu konuda titiz davranıyorum.. Ya adam akıllı tasarım isteklerine bakalım, ya da hiç konuşmayalım..!
Telefon Numaramız : 0539 399 47 40

BU SİTENİN GELECEĞİ
TR.GG üzerinde böyle bir sistem kurup tasarım satan yoktur herhalde :=) Ya da ben rastlamadım.. Şimdi diyorsunuz ki TR.GG'de tasarım mı satılır? diye.. Ben sizlere normal tasarım fiyatlarının %1'i ile tasarım yapmayı teklif ediyorum.. Eğer bu fiyatları da pahalı bulup "Yok abicim, olmaz böyle" diyorsanız siz kaybedersiniz.. En büyük referansım bu sitedeki tasarımım..! Sizinde böyle bir tasarımınız olabilir.. Siz seçin...

Web sitemiz hakkındaki düşüncelerinizi beklemekteyiz..
Mesaj26.06.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel..! Bu kadar emeğe yorum yok mu? Rolling Eyes
Mesaj26.06.2012, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

mert başarılar dillerim kardesım..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj26.06.2012, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dilerim kardeşim..
Mesaj26.06.2012, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

İbrahim & Aykut : Teşekkürler Smile
Mesaj26.06.2012, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mert Abi Başarılar Smile
Mesaj26.06.2012, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mert kardeşim başka bir üyelik altında siteni açman iyi olmuş bu site geliştiği takdirde çok başarılı olur. Yeni siten hayırlı olsun Smile Bu arada ben de açıyorum siteyi 1 temmuzda özelden görüşlerini almak istiyorum mesaj atar mısın?
Mesaj26.06.2012, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler..

Bora abicim görüşürüz mesaj ile şuan biraz işim var.. Smile
Mesaj26.06.2012, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada arkadaşlar tasarıma biraz değerlendirme gelse? Yani eksik olan yerleri söyleseniz..
Mesaj27.06.2012, 06:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımda eksik yokki full SÜÜÜPPPPPEERR .
Mesaj27.06.2012, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

mert senin en büyük hatan ne biliyor musun? yazılar için sürekli resim kullanıyorsun sitelerin full resimlerden oluşuyor bence bu bir hatadır. Görsel olarak her ne kadar hoş olsa da bu olay sitenin işlevselliğini azaltır diye düşünüyorum. onun dışında tasarım yaratıcı. fakat şöyle bir şey olabilir. sitenin başındaki logo menünün altına açık sarı veya beyaz renkte (tabi ki stroke kullanarak) bir sayfa yapılabilir. bu sayfaya örnek çalışmalar falan konulabilir içerik namına... şimdi böyle yazdığım için beğenmedim diye düşünme olumlu eleştiri yapsam saymakla bitmez önemli olan olumsuz eleştiri yapabilmek Smile
Mesaj27.06.2012, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
mert senin en büyük hatan ne biliyor musun? yazılar için sürekli resim kullanıyorsun sitelerin full resimlerden oluşuyor bence bu bir hatadır. Görsel olarak her ne kadar hoş olsa da bu olay sitenin işlevselliğini azaltır diye düşünüyorum. onun dışında tasarım yaratıcı. fakat şöyle bir şey olabilir. sitenin başındaki logo menünün altına açık sarı veya beyaz renkte (tabi ki stroke kullanarak) bir sayfa yapılabilir. bu sayfaya örnek çalışmalar falan konulabilir içerik namına... şimdi böyle yazdığım için beğenmedim diye düşünme olumlu eleştiri yapsam saymakla bitmez önemli olan olumsuz eleştiri yapabilmek Smile

Evet Resimler Cok fazla GrafikDizayndada Oleydi...Cok Resim Kullanıyor!
Mesaj27.06.2012, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bora abi ben senin demek istediğini anladım.. Ben siteyi açarken sitenin alt kısımlara doğru ilrlemesini değil, sayfa sayfada olsa düzgün bir görüntü oluşmasını istedim.. Bu nedenle boyutta küçük kaldı.. Menü yapmak için alan bile bulamadım.. Eğer rollover ile resimli olarak yapmasaydım eminim net bir görüntü oluşmazdı.. Zaten giriş sayfası dışında içerik yazılı bir şekilde ayarlandı.. İşte bende böyle bir eleştiri bekliyordum.. Teşekkürler Smile
Mesaj27.06.2012, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden baska site açtınki grafikdizaynla devam etseydin?
Mesaj27.06.2012, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bunu hiç anlayamadım..

Parayla yaptıran zor bulunur bu tasarımları ya neyse... Levelbilisim'den saygılar...
Önceki mesajları göster: