Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2012, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: <<<''Sohbet Tek Başlık Sadece Burada''>>>

Merhaba arkadaşlar..

Sohbet başliklari artik bölünmeyecektir.
Tek bir başlik altinda tüm sohbet konulari toplanacaktir.
Adres burasi.. Iyi sohbetler dileriz.

Tabiki bazi kurallar mevcut inceleyiniz..>

Sadece bu başlik altinda forumda sohbete izin verilmiştir.
Tartişma yaratacak sohbetler sohbetlikten çıktığı için yasak.
Spor sohbetleri yasak. (Polemige yol aciyor)
Flood yasak.
defalarca alıntı yaparak sohbet yürütmek yasak (cezasi ban) (ceza sebebi dikkate alinmamasidir)
Bunlar haricinde.> Güzel uslüp icerisinde herşey serbest..
Buyrun sohbete..>>

Kurallara uymayanlar uyarisiz forumdan uzaklastirilacaktir.

Dipnot: Basligin cevap ileti sayisi dört bin sayisina ulastiginda baslik yenilenecektir.

En son gececi40 tarafından 18.09.2012 17:17:31 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2012, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba arkadaşlar başlıgı yeniledigin icin teşşekkür ederiz gececi40..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj28.06.2012, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkese iyi gunler...
Mesaj28.06.2012, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimcity yazmış:
herkese iyi gunler...

sanada iyi günler devrimcity gözlerim senin üzerinde biliyorsun deilmi ona buna laf atıp miletin özeline karışıp moral bozmuyorsundur inşallah...
Çünkü sen benim gözümde tüm tavizlerinini tükettin ve bu forumda değer verdiğim kullanıcılara dalaşmana laf sokmana izin vermem beni biraz olsun tanıyorsan sana karşı artık çok ciddi kararlar alıcamı bilmelisin...
Mesaj28.06.2012, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
devrimcity yazmış:
herkese iyi gunler...

sanada iyi günler devrimcity gözlerim senin üzerinde biliyorsun deilmi ona buna laf atıp miletin özeline karışıp moral bozmuyorsundur inşallah...
Çünkü sen benim gözümde tüm tavizlerinini tükettin ve bu forumda değer verdiğim kullanıcılara dalaşmana laf sokmana izin vermem beni biraz olsun tanıyorsan sana karşı artık çok ciddi kararlar alıcamı bilmelisin...

Forumda ayrıcalık sezdim şu yorumunuzda Shocked
Yani devrimcity gelse şimdi şu yazdığıma karşı çıksa (ki burası bir forum olduğu için karşı çıkma hakkı var), siz beni tanımadığınız için bir şey demiyeceksiniz ama sevdiğiniz saydığınız bir kullanıcı olsa devrimcity'i banlayacak, uzaklaştıracak veya gerekeni mi yapacaksınız? İyi öyle olsun bakalım.
Burası forum hocam, ben buraya bir şeyler yazabiliyorsam birisi gelip buna karışabilir, itiraz edebilir, destek verebilir veya gelip laf sokabilir.
Eğer ben burda özelimi anlatıyorsam birisi gelir özelime karışır, bu onun en doğal hakkıdır.
Mesaj28.06.2012, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

@imagerial
buradaki sohbet ortamının kuralları var herkez herkeze istediğini söyleyemez malesef yukarıdaki llk yorumumda kurallar yazıyor burada tartışma ortamıda laf sokmada yapılamaz o kurallar tüm modların kararlarıyla alınıyor ne demek ya isteyen istediğini yapar şam babasımıyız biz burada kusura bakmada kimsenin hakkını yedirtmem 5 yıldır burdayım 3 yıldır moderatörüm kimsenin hakkını kimseye yedirtmedim yedirtmemde.....

En son gececi40 tarafından 28.06.2012 12:02:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2012, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ohoo burası şimdiden sohbetlikten çıkmış. gececi40 devrimcity'e mesajı özelden atsaydın sohbet buraya gelmezdi diye düşünüyorum. herkese iyi günler bu arada Wink
Mesaj28.06.2012, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
ohoo burası şimdiden sohbetlikten çıkmış. gececi40 devrimcity'e mesajı özelden atsaydın sohbet buraya gelmezdi diye düşünüyorum. herkese iyi günler bu arada Wink

@webjury
merak etme onu düşünecek kadar tecrübem var ama devrimcity bs yaptıklarıyla şimdiye kadar sitesi çoktan silinmiş bir siteydi bu forumda hatalarına göz yumduğum üyelerin içlnde en üst sıralarda geliyor ama tüm bunlara rağmen hala miğde bulandırıyor ve bunları neye güvenerek yapıyor anlamıyorum.... Sence bu kadar tavize bu kadar tavizsizlik eden birisi için forumda bu yorumu yapmışım çokmu ??

Arkadaşlar bilip bilmeden herşeye atlamayalım gözlemlemeyide bilmeliyiz bazennnnn

En son gececi40 tarafından 28.06.2012 12:17:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2012, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
webjury yazmış:

@webjury
merak etme onu düşünecek kadar tecrübem var ama devrimcity bs yaptıklarıyla şimdiye kadar sitesi çoktan silinmiş bir siteydi bu forumda hatalarına göz yumduğum üyelerin içlnde en üst sıralarda geliyor ama tüm bunlara rağmen hala miğde bulandırıyor ve bunları neye güvenerek yapıyor anlamıyorum.... Sence bu kadar tavize bu kadar tavizsizlik eden birisi için forumda bu yorumu yapmışım çokmu ??

Arkadaşlar bilip bilmeden herşeye atlamayalım gözlemlemeyide bilmeliyiz bazennnnn

gececi40 ben senin ne kadar tecrübeli olduğunu ve işini ne kadar iyi yaptığını zaten biliyorum ben de 4 yıldır bu forumdayım. benim dediğim olay sohbet başlığı açılmışken iyi günler, işler nasıl gidiyor? tarzı muhabbetlerin olması gerekiyor. senin buradan uyarı yapman tartışmaya açık oluyor çünkü biri gelip örn:imagerial sizin dediğinize bir şey diyebilir siz de ona cevap verirken bu konu uzar gider. ayrıca senin yaptığına yanlış demedim zaten dikkatli okursan şöyle yapsan daha iyi olurdu diye düşünüyorum tarzında dedim...
Mesaj28.06.2012, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir önceki yorumumda senin sorunun cevabı yazıyor...

Neyse ben sadece devrimclty arkadaşın rahat tavırlarına karşılık yazdım yorumumu o kadar

Konu hakkında daha fazla yorum yapmayacağım @imagerial aklına takılan birşey olursa özelden yaz sen başka projelerde beraber çalışmak istediğim üyelerden birisisin çünkü umarım yorumlarımda anlatmak istediğimi anlamışsındır...

HERKESE İYİ FORUMLAR....

En son gececi40 tarafından 28.06.2012 12:38:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2012, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi günler arkadaşlar.. Bu konudan uzaklaşalım biraz.. Nasılsınız?
Mesaj28.06.2012, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

styledesigner : İyim mert sen nasılsın kardesım..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj28.06.2012, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar.
Bu arada yeni sohbet başlıgımız hayırlı ugurlu olsun, Gerçekten Mehmet abim bu işin hakkını veriyor forumda çok aktif ve herkesin hakkını savunması çok hoş bir şey kendisine buradan foruma ilgisi için teşekkür ederim.
Mesaj28.06.2012, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyiakşamlar... Wink
Mesaj28.06.2012, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum09 yazmış:
İyiakşamlar... Wink

Eywallah abi sanada.
Önceki mesajları göster: