Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2012, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu: İP Ban

Merhaba sevgili b-s yöneticileri ben b-s için şöyle bir sistem önercem'ki muhtemel uygulanmayacak ama olsun misal abuk subuk yorum yapanlara ip ban atabilelim bu sayede modemi kapatım açana kadar yada resliyene kadar siteye giremesin bu tür bir sistem getirilebilir.
Mesaj27.06.2012, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısın ama biraz fazla katı olur onun yerine sohbet bölümü açılabilir.veya luzümsüz forumlara uyarı gönderilir ve yazdığı forum (silinebilir.kilitlenebilir)
hala devam eders bu seferde mesela 1 ay boyunca forumda yazı yazması hakkı elinde alınabilir
Mesaj27.06.2012, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim sitemde açık olarak siteler gösterilmiyor anonim kullanıcılar yorum atıyorlar ve buda kafalarına göre yorum atmalarına sebebiyet veriyor bu sistem gelirse çok iyi olacvak benim gelmezse saten kendi yöntemlerimi uygulamak zorunda kalacam
Mesaj28.06.2012, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modemi kapatıp açmam 5 saniye ile 10 saniye arasında değişiyor. Var mı başka önerin
Mesaj29.06.2012, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben engellerim kardeşim atsın yorumu o ipede ban atarım bir sıkıntım yok karşıdaki adam için zaman kaybı benim için değil hem adam akıllı biri olsa o tür yorumlar atmaz varmı başka bir sorun?
Mesaj18.08.2012, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece İP Ban Değil Süreli Ban Olsa Oda Olur Ama Kabul Edilmez Diye Düşünüyorum.

Önceki mesajları göster: