Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2009, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu: TEMPLATE MONSTER NEDİR?(resimli anlatım)

TEMPLATE MONSTER NEDİR ?

Template monster içinde onbinlerce hazır web sitesi şablonu bulunan bi template arşiv sitesi.
Ve buradaki sitler gerçekten çok kaliteli. Önce SWF Quicker programını yükleyin daha sonra aşağıdaki resimler yardımıyla http://www.templatemonster.com dan aldığınız templateleri editlemeye başlayın.
Kolay gelsin

SWF QUICKER YARDIMIYLA TEMPLATE MONSTER ARŞİVİNDEN WEB SİTE EDITLEME :

1. Sothink SWF Quicker programını kurup crackledikten sonra http://www.templatemonster.com sitesine giriyoruz. Soldaki arama kutusundan kriterlerimizi belirleyip search butonuna tıklıyoruz.
(ben web design diye arattım)

2. Aradığımız kriterlere göre çıkan web site örneklerinden hoşumuza gideni seçip view butonunu kullanarak açıyoruz.

3. Seçtiğimiz template açılınca resimdeki gibi sothink swf quicker simgesine tıklıyoruz.

4. Templatei kaydedeceğimiz klasörü belirleyip save butonuna tıklıyoruz. Template save edildikten sonra swf quicker butonuyla templatei açıyoruz.

5. Program açıldığında sizde olmayan yazı karakterlerini gösteriyo. Bu aşamada isterseniz o yazı karakterini netten bulup bidaha programı açmak isterseniz uygun bi yazı karakteri seçip dewam etmek.

6. Programa genel bi bakış. (movie explorer kısmı en çok kullanacağınız kısım)

7. Movie Explorer dan seçtiğimiz bi sybolü editlemek için üzerine çift tıklıyoruz.

Mesaj24.04.2009, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önce programı indircen! sonra illegal cracklicen! sona sitelerden flash çalcan ! daha sonra 3 örnek resimle editlemeyi öğrencen! olmucak beceremicen delircen! daha kısa anlattım ben Wink yapmaya çalıştıgın şey 2750 dolar lık bi tasarım ne günlere kaldık... Surprised
Mesaj24.04.2009, 23:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence de gereksiz bi anlatım olmuş fakat genede emeğe saygı bır lafım daha var Smile tasarım çalacagına kendin uğraşıp ta yapsan daha güzel olmazmı ??