Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.04.2009, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belliki siten haksız yere kapatılmamış bunu kendin söyledin

sebebi ise : Sitenizde Kullanici hakki size ait olamyan Sarki yayinladiginiz icin siteniz kaptilmistir.

download linki veren sitelerin adreslerinide gerekli yerlere bildirerek gerekeni yapdırabilirsin , tr.gg ye kayıtlı Toplam 2178532 site war bunların herbirini kontrol etmeleri mümkün değil bizlerinde yardımları ile gördüğümüz siteleri kapattırıyoruz.
Mesaj25.04.2009, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

freetasarimlar yazmış:
Belliki siten haksız yere kapatılmamış bunu kendin söyledin

sebebi ise : Sitenizde Kullanici hakki size ait olamyan Sarki yayinladiginiz icin siteniz kaptilmistir.

download linki veren sitelerin adreslerinide gerekli yerlere bildirerek gerekeni yapdırabilirsin , tr.gg ye kayıtlı Toplam 2178532 site war bunların herbirini kontrol etmeleri mümkün değil bizlerinde yardımları ile gördüğümüz siteleri kapattırıyoruz.

BEN YÜZLERCE YASK İÇERİK OLAN SİTE GÖRDÜM VE HİÇ BİRİNİ ŞİKAYET ETMEDİM ÇÜNKÜ SİTELERİNİN SİLİNMESİNİ İSTEMİYORDUM...
AMA HEPSİNE ÖZEL MESAJDAN SİTELERİNDE YASAK İÇERİK OLDUĞUNU VE SİTELERİNİN SİLİNME İHTİMALİ OLDUĞUNU SÖLEDİM... GERİSİ ONLARA KALIYOR...
Mesaj25.04.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen başkalarını uyarıp kendin uyardığın şeyi yaparsan Sonun bu olur.
Mesaj25.04.2009, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

freetasarimlar yazmış:

YA hackerfriendin sitesinde bile download linki var ve daha bir sürü bilinen sitelerde var benim sitemde ise sadece playlisttin downloandı vardıı.. oda her playlistte var..
BURDA KONUŞTIKLARIMIZIN HİÇ BİR ANLAMI YOK

son söz support'undur Wink
Mesaj25.04.2009, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

qarizma-online yazmış:
freetasarimlar yazmış:

YA hackerfriendin sitesinde bile download linki var ve daha bir sürü bilinen sitelerde var benim sitemde ise sadece playlisttin downloandı vardıı.. oda her playlistte var..
BURDA KONUŞTIKLARIMIZIN HİÇ BİR ANLAMI YOK

son söz support'undur Wink

hackerfriendin sitesindekiler kendi uploadı . Wink
Mesaj25.04.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu: ister sitemi silsinler ister ban wersinler

ister sitemi silsinler ister ban wersinler tek bişi söyluyucem bedava-sitem ayrımcılık yapıyor! Sadece Bnu Soyluyucem Cok Kısının Sitesini sildi.
Mesaj25.04.2009, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ister sitemi silsinler ister ban wersinler

karincalar-dunyasi yazmış:
ister sitemi silsinler ister ban wersinler tek bişi söyluyucem bedava-sitem ayrımcılık yapıyor! Sadece Bnu Soyluyucem Cok Kısının Sitesini sildi.

artık birçok site uyarılmadan siliniyor , Wink

hangi siteye tıklasam 0ops yazı ile karşılaşıyorum her hangi bir haksızlık yok.