Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.04.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Yardıma Ihtıyacım Var

Merhaba Arkadaslar Bu konu ıle cok konu aradım ama bulamadım yada gozden kacırdımm ama bulamadım.... sıteye Lınk Koyuyorum Lınklerım Ertesı Gun otomatık Sılınıyor Lınk verdıgım server ıse Skylıve normalde Sılınmıyor ama kısısel sıtemde sılınıyor yardımlarınıızı beklırum sebebı nedır Nasıl bır yol ızleyebılırım
Mesaj28.04.2009, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım sitene baktım downloand bölümü koymuşsun fakat onlar senin uploadın olmadığı iiçin siten silinebilir.. Wink
şimdiden söliyim dedim... kullanıcı hakkı kendine ait olmayan hiç birşeyi yayınlama... bende aynı şeyi yapmıştım sitemi sildiler dün açıldı...

Mesaj28.04.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin sitenizin icindemi siliniyor yoksa başka bir sitededemi bir az konuyu acın !
yada siz başkasının bannerini ekledinizde o mu siliniyor ?
Mesaj28.04.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

karizma-online yazmış:
arkadaşım sitene baktım downloand bölümü koymuşsun fakat onlar senin uploadın olmadığı iiçin siten silinebilir.. Wink
şimdiden söliyim dedim... kullanıcı hakkı kendine ait olmayan hiç birşeyi yayınlama... bende aynı şeyi yapmıştım sitemi sildiler dün açıldı...

katılıyorum

Mesaj29.04.2009, 05:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır arkadaslar uploadlarım kendımı upload edıyorum ama yayınladıgım gun ıcersınde sorun yok ama bır ertesı gunu sılınıyor lınklerım
Önceki mesajları göster: