Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2009, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu: turk.jotform.com ile z. defteri?

turk.jotform.com ile z. defteri alınabılıyormu?
Mesaj01.05.2009, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet alınabiliyor ,
siteye girip yukardaki kaynak butonuna tıklayınız ,
size veren kodları gerekli yerlerde kullanınız.

Mesaj01.05.2009, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciddenmi? bilmeden cevaplar vermeyin lütfen bu aralar çok fazla gereksiz cevaplar yazıyorsunuz. kaynak butonuna basarak kod almasını bılıyoruz. ama z. defterini almak varmı dıyorum? varsa bı lınk atın? yada anlatın?
Mesaj01.05.2009, 22:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekmen-ailesi yazmış:
ciddenmi? bilmeden cevaplar vermeyin lütfen bu aralar çok fazla gereksiz cevaplar yazıyorsunuz. kaynak butonuna basarak kod almasını bılıyoruz. ama z. defterini almak varmı dıyorum? varsa bı lınk atın? yada anlatın?

bildiğim kadarıyla malesef yok

Mesaj02.05.2009, 06:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekmen-ailesi yazmış:

Arkadaşım siteye gir , sitedeki KAYNAK butonuna bas , 2 adet kod veriyor onları yerleşdir alınıyor , kendim deneyipde sana cevap verdim saygısızlık yapma. Wink
Mesaj02.05.2009, 07:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

freetasarimlar yazmış:
sekmen-ailesi yazmış:

Arkadaşım siteye gir , sitedeki KAYNAK butonuna bas , 2 adet kod veriyor onları yerleşdir alınıyor , kendim deneyipde sana cevap verdim saygısızlık yapma. Wink

Z.DEFTERİ ALINMIYOR Exclamation

Mesaj02.05.2009, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben aldım ama yollayınca kendi sitesine atıyor. Wink