Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.05.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorum yapan kişinin profil resmini gizleme(görsel ve yazılı)

Bedava-sitem uyeleri sitelerde gezinirkene herhangi bir yorum yazmak istedigi zaman yorum yazdıgı sitede profil resmi çıkmakda idi şimdi sizlere bedava sitem uyelerin sitenizde herhangi bir yorum yazarkene profil resminin çıkmasını engellemeyi belirtelim

profil resimler çıkan bir sayfa

1-

Sitenize giriş yapın resimde görüldü gibi sol tarafda bulunan menülerden ayarlar butonuna tıklayın.
2-

Açılan sayfanın alt tarafda bulunan Profesyönel ayarlar (Yeni başlayanlar lütfen degiştirmeyin!) bölümüne gelin
orada bulunan Bedava Sitem kullanıcılarına, isim, e-mail gibi veri girişi yerlerini önceden hazırlayarak ziyaretçi defteri gibi yerlerde postalamayı kolaylaştırMA:
atın.İşlevi yapdıkdan sonra kaydet butonun basarak verilerinizi kaydedin.
3-
işte sonuç:

Mesaj06.05.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler ilk defa böyle birşey olduğunu duydum sayfa yapısını bozmamak adına işe yarayabilir.
Mesaj06.05.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunst yazmış:
Teşekkürler ilk defa böyle birşey olduğunu duydum sayfa yapısını bozmamak adına işe yarayabilir.

Bazı webmasterlar profil resimlerinden rahatsız olur bun onlar içinde bir çözüm bedava-sitemde ne özellikler var hepsi gün ışıgına çıkacak yakında Razz
Mesaj06.05.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Yararlı Bir Paylaşım Olmuş.Seni Tebrik Ederim.
Mesaj07.05.2009, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür Ederim
Mesaj07.05.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron hayranımsanana tşkler
Mesaj07.05.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Teşekkür Ederim Arbon... Wink
Mesaj07.05.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlarınız ve düşünceleriniz için teşekkür ederim.
Önceki mesajları göster: