Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu: yardıma ihtiyacım var (kodcular yardım edin)

arkadaşlar ya benim siteme kayan yazı ekledim sayfamı açarsanız sağ tarafda onları yavaşlatmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin. ben hazır kod kullandığımdan böyle oldu. bir bölümünun kodu bunlar

Kod:
<font color="#FFFFFF"><b>  <marquee style="background-image: url('http://www.resimcity.com/data/media/92/www.resimcity.com_gul_resimleri_krmz_gl.jpg'); background-attachment: fixed"   direction="up"  width="148" height="247" >  <center>  Ne seni unutmak <br>  bir çaba var ;<br>  yüreğimde,Nede<br>   aşkımı körükleyen bir<br><br>  rüzgar , Ne seni ,<br>  görmeden durabilecek<br>   kadar güçlüyüm,<br>  Ne de kaybetmeye<br>  dayanacak kalbim var.<br><br>  MUSTAFA</center>  </marquee></b> slow </font> 

www.mustafagun.tr.gg

lütfen yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj02.07.2008, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<font color="#FFFFFF"><b> 
<marquee style="background-image: url('http://www.resimcity.com/data/media/92/www.resimcity.com_gul_resimleri_krmz_gl.jpg'); background-attachment: fixed"   direction="up"  width="148" height="247" scrolldelay="250" >  <center>  Ne seni unutmak <br>  bir çaba var ;<br>  yüreğimde,Nede<br>   aşkımı körükleyen bir<br><br>  rüzgar , Ne seni ,<br>  görmeden durabilecek<br>   kadar güçlüyüm,<br>  Ne de kaybetmeye<br>  dayanacak kalbim var.<br><br>  MUSTAFA</center></marquee></b> slow </font>

BUYUR ARKADAŞIM YAVAŞLATTIM İSTERSEN DAHADA YAVAŞLATABİLİRİM Wink

veya sende yavaşlatabilirsin kodu içerisinde

scrolldelay="250" burdaki rakamı ne kadar yükseltirsen o kadar yavaşlar

En son karayizbiz tarafından 02.07.2008 10:19:39 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.07.2008, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu: ..

çok teşekkürler arkadaşım allah razı olsun senden
Mesaj02.07.2008, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşım

Neden Cevaplıyorsunuz. Mod varken cevaplanır mı? Modların işine karışılmaz. aopla uzer arasına girilmez...
Mesaj02.07.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arkadaşım

pazarlamaca yazmış:
Neden Cevaplıyorsunuz. Mod varken cevaplanır mı? Modların işine karışılmaz. aopla uzer arasına girilmez...

bildiğiniz bir konu varsa herkes cevaplayabilir.
modlarla bir alakası yok.
modların birinci görevi forumu modere etmek yani düzen Smile
cevap ikinci planda Wink