Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.05.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu: BEDAVA-SİTEM'DE SCRİPT HATASI TESPİT ETTİM. LÜTFEN HALLEDİN.

Sevgili Bedava-sitem yöneticileri...

Sitemizin yayın organlarından biriside e-gazetedir yani e-bülten. Sizin bizlere vermiş olduğunuz gazete hatalıdır. (yani kraliyetailesi gazetesi: http://kraliyetailesi.tr.gg/11-TC-Gazetesi.htm) Gazete üye sayımız 110'ları buldu fakat bedava-sitem.'den kaynaklanan bir script hatası yüzünden sürekli üye kaybediyorum. Üyelerim benden aldıkları maillerden memnun kalmıyorlar... Bu hatayı size şimdi resimlerle anlatacağım...

Gazetenizin yayın paneli HTML KOD kabul ediyor bu çok güzel bir yapımdır fakat kodlanmış olan html'ler okuyucuya bozularak gitmektedir...

İLGİLİ RESİM =

Örneğin büyük haber sitelerinin bültenlerine kayıt olduğunuzda onların bültenleri dizayn ve tasarım yönüyle hiçbir aksaklık yaşamamaktadır.

ÖRNEĞİN HÜRRİYET'TEN ALDIĞIM MAİL =

Bizde onları örnek alarak bir bülten kodlayıp üyelerimize gönderiyoruz fakat kodlandığı gibi gitmiyor...

Bunu resimlerle anlatacağım...

- Bir bülten yazdık, dizayn, tasarım, grafikler hazırlandı herşey hatasız bir biçimde kodlandı kabuğuna oturtuldu... Biz bu kodları gönderdiğimizde üyelerimiz mail'i aynen şu şekilde görmeleri gerekiyor =

- Bizim tarafımızdan hazırlanan kodlamalarda HİÇBİR HATA yoktur. Gerekse uzman programlar kullanılmakta, gerekse bizlerinde html dili vardır... Fakat mail yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi ulaşmamaktadır. Üyelerimiz bizden gelen maili açtıklarında, karşılarına şu şekilde bir manzara çıkmaktadır =

Yukarıda görmüş olduğunuz resim mailin bir bölümüdür. Alt tarafı ekrana sığmamaktadır. Yani mail gördüğünüzden daha iğrenç, daha bozuk, tasarım yönünden eksik gitmektedir..

Profesyonel hazırlamış olduğumuz bültenler çok amatörce ulaşmakta ve bize üye kaybetmektedir...

Kodlamalarda bir hata yoktur. Çünki doğru olan resim kodlarımızın önizlemesidir.

GAZETEDEKİ bu script hatası lütfen en kısa sürede tekrar düzeltilsin tekrar kodlansın. Buna çok ihtiyacımız var. Rica ediyorum...

Umarım gerektiği gibi anlatabilmişimdir. Bu konudaki görüşleri değerli bedava-sitem.com üyelerinden ve yöneticilerimden bekliyorum...

Mesaj10.05.2009, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk Defa Böyle Bir Hatayı Görüyorum.İyi Tesbit.Düzeltilmesi Gerekli.
Mesaj11.05.2009, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanaldizayn yazmış:
İlk Defa Böyle Bir Hatayı Görüyorum.İyi Tesbit.Düzeltilmesi Gerekli.

Bence de acil bir düzenleme yapılmalı ve bu konuda bizleri bilgilendirmeleri gereklidir. Çünki mail listesini kullanmam benim için şart bir durum taşıyor üyelerim bende mail bekliyor google grup'larını da kullanmak istemiyorum.

Önceki mesajları göster: