Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.05.2009, 07:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Değerli Arkadaşım;

Sevgili kardeşim Bu Şirkettee Yani WEBME şirketinde gereksiz yere hiçbir sitenin silinemeyeceğini hepimiz biliyoruz. Çünkü Moderatörler de bir zamanlar bizler gibi olup yükselen insanlardır. En iyi onlar bizi anlar.

Üzülerek söylüyorum sen böyle başlıkları yanlış yerde [HTML Kodlarında] yazarsan siten silinebilir. Ve içeriği ne olursa olsun.

Ayrıca Emek diyorsunuz. Ben 2,5 Yıldır BS'deyim Bir Sitem silindi Reklamı kapttığımdan dolayı, 2. Silindi forumu iyi kulananamadığım için Ama Ne oldu Selin Abladan özür diledim birdaha olmaz dedim ve birisini açtı. Yanİ Emekleriniz Şirket batmayana kadar Güvendedir.

İlla Emeklerinizi sağlam bir yerde olmasını istiyorsanız. Ayarlar bölümünden "Metinleri indir" diyerek sağlama alabilirsiniz.

Tüm Bedava-Site(m) ' e iyi günler diliyorum.

Mesaj20.05.2009, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok haklısın kardeş.
Mesaj20.05.2009, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

widenet yazmış:
ben nerdeyse 4 yıldır bedava-sitemliyim hiçbir sitem yok yere silinmedi.(Hiç silinmediye olsun)Bedava Sitemden çok memnunum tüm bedav sitem çalışanlarına teşekkür ederim...

15.05.2009 05:50:20
Mesaj20.05.2009, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

xatogreniyorum yazmış:
bu arkadasımızın sıtesı cok guseldı cok gusel seyler oretıp yardımcı oluodu onuda sılmısler Arrow http://www.htmlmekani.tr.gg/

Kardeşim benim bu sitemdeki en aşağıdaki yoruma baksa;ulugturken.tr.gg
O sitenin sahibi benim siteme bu kodu koydu ve ondan önceki yorumlarım hepsi kayboldu..:

<!—www.htmlmekani.tr.gg kod baslangici--><SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">( Hack3r63hotmail.com ), 03.02.2009 23:22:49:
<!—www.htmlmekani.tr.gg kod baslangici--><SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"> //This Script is Copyright;htmlmekani.tr.gg© 2008 //If you are going to use this code, you MUST leave these //lines of script UNEDITED! var shant="http://www.htmlmekani.tr.gg" document.write('Please wait while you are forwarded to ' + shant) function forPage() { location.href=shant } setTimeout ("forPage()", 1000); </SCRIPT><a href="http://site.mynet.com/by_hekim/" _fcksavedurl=" SİTE ADRESİ " ></a>.</a><!—www.htmlmekani.tr.gg kod sonu--></body></html>

Mesaj20.05.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar hepinizde bilirsiniz kefkir.tr.gg sitesi benimdi
fakat silindi bilgiliyiznet ile ö.m den kavga ettin o yüzden
bir daha olmaz dedim özürde diledim açmadılar.
haklılarda ama verselerde daha farklı olurdu.
her sitenin silinme sebebi vardır.
Mesaj13.09.2009, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Herkese Katılıyorum
Önceki mesajları göster: