Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2009, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Kafayı Yedi...Bakarmısınız...

Benim site google de tr.gg diye aratınca 28.sayfada çıkıyordu...10 dakika sonra bakıyorum...Sitem ilk 1000 arasında bile yok...Başka bir zaman bakınca başka bir yerde...Ne oluyor allah aşkına...Nedir bu değişkenlik...Yoksa Google Sitemi hangi sıraya koyacağını bulamıyor mu...

Bunun sebebini bilen varsa yardımcı olsun....

www.halimdiktas.tr.gg
Mesaj14.05.2009, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

google dizini dinamik tir degişkenlik gösterebilir.
Mesaj14.05.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google yapısı sürekli güncel ve istatistiklere yani tıklama vb. şeylere göre anında yenileme yapabilme özelliğine sahip. "tr.gg" çok aktif bir arama olduğu için sıralamanızın "tr.gg" aramasında onyaması çok normal. "halimdiktas" diye arattığınızda sıralamanız pek oynamaz çünkü "halimdiktas" arama potansiyeli çok yoktur. Bu nedenle tr.gg aramalarında ne kadar çok sizin siteye bu arama sonucu girilirse sizde o kadar çabuk yükselirsiniz. Umarım doyurucu bir bilgi olmuştur.