Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.05.2009, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifecity yazmış:
HEY ALLAHIM SEN Bİ SUS ARTIK YAA , EĞER BANLANACAK OLSAYDIM MODERATÖRLER UYARIRDI ZATEN ONLAR BU MESAJLARI KONTROL ETMİYORMU ZANNEDİYORSUN SEN SUS ARTIK YA AMMA ÇENEN WAR YA

Bu yazıları okudukları için ayrı ayrı yerlere aynı başlıkları açtığın için banlanacaksın zaten.
Mesaj17.05.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

NEDEN HALA KONUŞMAKTA ISRAR EDİYORSUN ANLAMIYORUM , SEN BÖYLE HERŞEYE MUHALEFETMİSİN ACABA , BÖYLE KONUŞTUKÇA BENİDE KNUŞTURUYORSUN VE SENDE FORUM KURALLARINI İHLAL EDEREK FORUMU KİRLETİYORSUN , BANLANCAKSAM BANLANIRIM BUNDAN SANANE Kİ , SİTE BENİM DEİLMİ AMACIN NE SENİN HALA KONUŞMAKTA ISRAR EDİYORSUN BİR SUSABİLSEN MUHABBET KAPANCAKDA SENDEKİ ÇENE DURMUYOR Kİ NE BİÇİM BİŞEYSİN SEN YA

SUS ARTIK SUUUUUUUS OFFFF BAŞLIK AÇTIĞIMA PİŞMAN ETTİN SÖYLİCEM MODERATÖRE KALDIRSINLAR BU BAŞLIĞI
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj17.05.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana sadece gülüyorum Razz kurallara uymayanları uyarmak yanlış bir şey ise vet ben yanlış bir şey yapıyorum.

forumu kirletmekten bahsediyorsun reklam yaparak her yere başlık açarak bunu bir sen yapmıyorsun zaten Razz daha mesaj yazmam son sözümdür.
Mesaj17.05.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

SEN KURALLARA UYMAYANLARI UYARMIYORSUN REKLAMINI YAPIYORSUN BU FORUMA MİLYONLARCA KİŞİ GİRİYOR BİR TEK SEN DEİLSİN , NEDEN BAŞKALARI UYARMIYOR ONLAR BİLMİYORMU FORUM KURALLARINI SEN KENDİNİ UYANIK ZANNEDEREK REKLAM YAPMAYA ÇALIŞIYORSUN BU YAZILARI OKUYAN HERKEZ ANLAR BUNU MODERATÖRLERDE GÖRMÜŞ SANIRIM Very Happy , BAK MODERATÖRLER NE YAZMIŞ ADININ ALTINA SUS ARTIK BENTE SUSTUM KAPANSIN BU KONU YETER BENCEDE ÇIKIORM ZATEN OFF SIKILDIM
Mesaj25.05.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özür Dilerim bu mesajı forum imazmı denemek için yazdım lütfen affedin,bir türlü yapamadım forum imzamıda , herşeyi okudum ama yapamadım inş. bu sefer olur , kendi açtığım başlıkda deniyorum forum kirlenmesin diye

Arrow LifeCity Banner Değişim Ağı Açılmıştır ! Sende Katıl !
Mesaj26.05.2009, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşler nasıl ekleniyo siteye bana birisi resimli anlatsın açıklamalı
Önceki mesajları göster: