Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.05.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: menü linki sorunu yardımm

arkadaşlar sitemdeki menüyü bu gün yeniledim...
ama bir sorunum var..
sorunu görmek için bi siteme girin.test menüsünden 11. sınıf bölümüne tıklayın.sonra 10. sınıf bölümüne tıklayın.ve linkin olduğu yere bakın...normalde 10. sınıf adlı sayfam var ama açılmıor.öbür linkle karışıor.bunu nasıl önlerim?yardım lütfen.. Sad

Mesaj19.05.2009, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

şöle ki html sayfaları ftpye kaydelikern i,ş,ü,ö harfleri ve _,: gibi özel işaretler değişik yazılara bürünüyor (ASCII). bunu önlemek bunları yazma.
Mesaj19.05.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
şöle ki html sayfaları ftpye kaydelikern i,ş,ü,ö harfleri ve _,: gibi özel işaretler değişik yazılara bürünüyor (ASCII). bunu önlemek bunları yazma.

nası yani??arkadaşlar lütfen yardım ediiiiiiiiinnnnnnnn Sad Sad Sad
Mesaj19.05.2009, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

maximumtest yazmış:
hyperend yazmış:

nası yani??arkadaşlar lütfen yardım ediiiiiiiiinnnnnnnn Sad Sad Sad

Yani diyor ki ; Sitende mümkün oldugunca 'ç','ş','ü','ö'... Gibi harfler kullanma..
Mesaj19.05.2009, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodu koyarsan belki yardımcı olabiliriz
Mesaj19.05.2009, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

şöle yeni bir sayfa oluşturkcsın...

eğlence diye... bunu eğlence diye yazrasan ğ harfi bozuk olur. g olara yaz linki öle ver... eglence.htm diye Wink
Mesaj20.05.2009, 00:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizin 8.sınıf linkinizde çalışmıyor,büyük ihtimal düzenlerken bazı yanlışıklar yapmışsınız.8 sınıf linki dahil 9 ve 11.sınıf linklerini silin,7.sınıf linkini kopyalayıp hemen onun ardına 4 kez yapıştırın ve tekrar isim ve sayfa adreslerini düzenleyin..