Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2009, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu: sıtene neden uyelık kouyuyorsun

sıze bır sorum var arkadaslar

herkes sitesıne uye oldurtmaya calısııyor neden pekı lutfen bunu yapan arkdaslarım cevap versın bana cok merak edıyorum.ya benım en gıcık oldugum seylerden berı bır sıteye uye olmak mesela forumları o kadar cok sevıyorum kı super paylasımlar var ama bırde uye olmasam super olucak.neden ınsanları zorluyorsun usendıyorsun unutmayın kı pc kullanan mıllet usengectır.sabah otursa aksam zor kalkar. Very Happy ınsanları sıtenıze cekmeye calısın zorlastırmaya degil bence bu benım gorusumdur ama bana bı acıklama yaparsanız sevınırım bu arada bana katılan arkadaslar varsa yorum beklerım mutlaka
Mesaj14.05.2009, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen.Bende Sinir Oluyorum.Küçük Bir Şey İçin Üye Olmamı İstiyorlar.Zaman Kaybı.
Mesaj15.05.2009, 04:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitelerin kaliteleri üye sayısına göre ölçüldüğü içindir. Birde tabi boş mesaj yazanları engellemek için.
Mesaj17.05.2009, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.askacilari.tr.gg buradan bütün bilgileri bulabilirsiniz
Mesaj17.05.2009, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

askacilari yazmış:
www.askacilari.tr.gg buradan bütün bilgileri bulabilirsiniz

Kurallara uyalım uymayanlarıda uyaralım
Mesaj24.05.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam gusel soyluyorsunuz ama neden zaman kaybı yasayalım kı admınlık yapıyorsanız sıtede bos bos yazanları sılıceksın ozaman.yada bu ıslerle ugrasma yanı.ınsanlar cok kolaylık la ıslerını haledebilmeli
Mesaj04.06.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteye ekstralardan giriş ekstrası var ordan ekstrayı aktif hale getirip daha sonra tasarım ayarlarında ilk kutuya giriş seçeneğini seçiceksin..